Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionSa....

more_horiz
Sa fytyra dalloni te kjo foto?

Kliko per te hapur foton


Edituar për herë të fundit nga Andi në 6th April 2008, 23:12, edituar 1 herë gjithsej

descriptionRe: Sa....

more_horiz
11 dallova une...sa jane??

descriptionRe: Sa....

more_horiz
VLORA jane me shume bej dhe nje perpjekje tjeter

descriptionRe: Sa....

more_horiz
13???... Very Happy ..hajde ma thuaj vete tani...

descriptionRe: Sa....

more_horiz
SDEL FOTOJA Sad

descriptionRe: Sa....

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi