Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Humor - Gjeagjeza - Lojra »
Sa....

Share

avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 6th April 2008, 22:55

Sa fytyra dalloni te kjo foto?

Kliko per te hapur fotonShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 6th April 2008, 23:08

11 dallova une...sa jane??Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 6th April 2008, 23:14

VLORA jane me shume bej dhe nje perpjekje tjeterShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 6th April 2008, 23:16

*
POPULAR

13???... Very Happy ..hajde ma thuaj vete tani...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th March 2016, 08:34

SDEL FOTOJA SadShiko profilin e anėtarit


#6

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi