Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Rrihet shqiptari, per nje cigare

Share

avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 7th April 2008, 23:30

Rrihet shqiptari, per nje cigare

PESCARA - Nje shqiptar eshte rrahur nga dy italiane per nje cigare. Ngjarja ka ndodhur ne qytetin e Peskares, kur nje 24-vjecar, me banim ne kete qytet. Ky i fundit eshte sulmuar ne rrugen "Kaboto numer 3", ne oret e para te mengjesit te djeshem. I riu, emri i te cilit nuk eshte bere i ditur, eshte plagosur ne pjese te ndryshme te trupit por ndodhet jashte rrezikut per jeten, nen kujdesin e mjekeve te spitalit te qytetit. Sipas deshmise, ai ka qene duke ecur, kur i jane afruar dy italiane, qe i kane kerkuar cigare por me pas e kane sulmuar duke e qelluar me grushta dhe shqelma. Policia eshte vene ne kerkim te dy personave qe jane identifikuar.

E Hene, 07 Prill 2008Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 8th April 2008, 00:45

shqipatari rrihet edhe per nji cigare alivanoset kur ska kush ngrit zerin si emigrant qe eshte nji e drejt dhe konvent nderkombetare per emigrantin ,ne ende jemi si me shtet si pa shtet ,per te naj ber mbrojtjen e jetes ,jemi po thuj te rrezikuar si ne itali ,greqi ,e ne shtet sllave vetem pse jemi pjes e ketij plantei te perbuzur se skemi qeveri qe din te bej punen per kombin e vet .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 8th April 2008, 01:00

Njeriu shqiptar gjithmone ka qene i perbuzur dhe i diskriminuar si jashte vendit ashtu dhe brenda.
Ka ardhur koha qe qeverite dhe shteti shqiptar te mare seriozisht respektimin dhe mbrojtjen e shqiptareve si brenda dhe jashte vendit.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 8th April 2008, 01:28

me duket eshte aq shum i perbuzur ,sa afrikanet nuk do te jen kaq shum sa shqiptariShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd March 2016, 07:30

sa gjynaf Sad
sa shum na diskriminojnShiko profilin e anėtarit


#6

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi