Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptiona eshte e vertet se vajzat...?

more_horiz
mashtrohen shm lehte dhe sidomos ne krevat harrojn gjithçka

kete pytje ua bej me teper vajzave
xheku

descriptionRe: a eshte e vertet se vajzat...?

more_horiz
hahahahahahahhahaa cfare teme:D:D

Varet nga lloji i vajzave..ka dhe qe mashtrohen kollaj, si gjithmone cunat mundohen te perfitojn sa me shume

Sa per ate te dyten skam ndonje pergjigje Very Happy flasim me vone

descriptionRe: a eshte e vertet se vajzat...?

more_horiz
disa mashtrohen lehet eshte e vertet por ka disa eshte veshtire ,mej mashtrue mvaret nga karakteri njeriut .

descriptionRe: a eshte e vertet se vajzat...?

more_horiz
Varet nga personaliteti i personit

descriptionRe: a eshte e vertet se vajzat...?

more_horiz
pergjithsisht se besoj shume te jete e vertete...
mos te kane mashtruar ty?

descriptionRe: a eshte e vertet se vajzat...?

more_horiz
jo tgjitha jan mendjelehta,jo tgjitha jan femra qe jepen per nje nat

descriptionRe: a eshte e vertet se vajzat...?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi