Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
a eshte e vertet se vajzat...?

Share

avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 12th April 2008, 14:52

mashtrohen shm lehte dhe sidomos ne krevat harrojn gjithēka

kete pytje ua bej me teper vajzave
xhekuShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 13th April 2008, 00:00

hahahahahahahhahaa cfare teme:D:D

Varet nga lloji i vajzave..ka dhe qe mashtrohen kollaj, si gjithmone cunat mundohen te perfitojn sa me shume

Sa per ate te dyten skam ndonje pergjigje Very Happy flasim me voneShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 13th April 2008, 03:54

disa mashtrohen lehet eshte e vertet por ka disa eshte veshtire ,mej mashtrue mvaret nga karakteri njeriut .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 6th June 2008, 21:51

Varet nga personaliteti i personitShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 8th June 2008, 23:43

pergjithsisht se besoj shume te jete e vertete...
mos te kane mashtruar ty?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2014, 10:32

jo tgjitha jan mendjelehta,jo tgjitha jan femra qe jepen per nje natShiko profilin e anėtarit


#7

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi