Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Cfare duan femrat?

Share

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th April 2008, 17:09

*
POPULAR

Kjo teme eshte per femrat.
Cfare mendoni se duan ato?? Qe edhe meshkujt ta kene te qarte se cfare do me shume nje femer.

Mendimin e tyre mund ta shprehin, si meshkujt ashtu edhe femrat.

Cfare duan femrat??Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th April 2008, 17:27

*
POPULAR

Femrat duan gjithshka nga nje mashkull si dhe gjithshka nga jeta. Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 12th April 2008, 19:25

Femrat duan tu kushtosh vemendje dhe here pas here ti besh qefin me fjal te bukra.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 12th April 2008, 19:27

Femrat as vete se dine cfare duan, se sapo kane nje gje fillojne dhe nxjerrin pretendime te tjera, jo ajo, po kjo...por mendoj se duan me teper meshkuj dhe para.... Very Happy Very HappyShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th April 2008, 19:52

*
POPULAR

femrat duan nje mashkull dhe gjithe vemendjen e tij... Shkel syrinShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 12th April 2008, 19:56

As vete femrat nuk e dine se cduan.
Po ta dinin do ta kishim edhe ne meshkujt me te lehte.
Femrat besdisen edhe nga oksigjeni qe thithin,por ......se lene dotShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 12th April 2008, 23:46

Ngrohtesi, perkujdese, siguri ne radhe te pareShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 12th April 2008, 23:49

Lezha shkruajti:Femnat dun nje mashkull te fuqishem

per ca ta duan ? per te bere gara kush eshte me i forte ??Very HappyShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th April 2008, 00:09

*
POPULAR

une per vete nje leng dardhe dua tani... Very Happy PerqeshShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 13th April 2008, 00:22

E duan nga nje shpulle here pas hereShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 13th April 2008, 03:43

femrat duan meshkullin te ket karakter burrnije ,te jet i pasur ,te jet i zgjuare ,te punoj per te ,te ja bej qefet ,te gjitha .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 13th April 2008, 18:23

femrat i duan te gjithaShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 27th April 2008, 22:52

Formalitetin duan femratShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 4th May 2008, 19:10

VLORA shkruajti:Kjo teme eshte per femrat.
Cfare mendoni se duan ato?? Qe edhe meshkujt ta kene te qarte se cfare do me shume nje femer.

Mendimin e tyre mund ta shprehin, si meshkujt ashtu edhe femrat.

Cfare duan femrat??Shiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 4th May 2008, 19:17

femrat duan dru thane edru mishi tre her ne dit para buke e mbas bukeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 5th May 2008, 18:02

meshkuj Shkel syrin PerqeshShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 5th May 2008, 18:20

muaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 5th May 2008, 18:23

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:femrat duan dru thane edru mishi tre her ne dit para buke e mbas buke
haha para e pas bukeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 6th May 2008, 14:52

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:mua

Per momentin nje patente se bashku me makinen.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 8th May 2008, 20:28

te dyja i kam LaughingShiko profilin e anėtarit


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 3)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi