Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Cfare duan femrat?

Share

descriptionMendojCfare duan femrat?

more_horiz
Kjo teme eshte per femrat.
Cfare mendoni se duan ato?? Qe edhe meshkujt ta kene te qarte se cfare do me shume nje femer.

Mendimin e tyre mund ta shprehin, si meshkujt ashtu edhe femrat.

Cfare duan femrat??

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
Femrat duan gjithshka nga nje mashkull si dhe gjithshka nga jeta. Very Happy

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
Femrat duan tu kushtosh vemendje dhe here pas here ti besh qefin me fjal te bukra.

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
Femrat as vete se dine cfare duan, se sapo kane nje gje fillojne dhe nxjerrin pretendime te tjera, jo ajo, po kjo...por mendoj se duan me teper meshkuj dhe para.... Very Happy Very Happy

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
femrat duan nje mashkull dhe gjithe vemendjen e tij... Shkel syrin

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
As vete femrat nuk e dine se cduan.
Po ta dinin do ta kishim edhe ne meshkujt me te lehte.
Femrat besdisen edhe nga oksigjeni qe thithin,por ......se lene dot

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
Ngrohtesi, perkujdese, siguri ne radhe te pare

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
Lezha shkruajti:
Femnat dun nje mashkull te fuqishem


per ca ta duan ? per te bere gara kush eshte me i forte ??Very Happy

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
une per vete nje leng dardhe dua tani... Very Happy Perqesh

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
E duan nga nje shpulle here pas here

Edituar për herë të fundit nga Andi në 13th April 2008, 10:17, edituar 1 herë gjithsej

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
femrat duan meshkullin te ket karakter burrnije ,te jet i pasur ,te jet i zgjuare ,te punoj per te ,te ja bej qefet ,te gjitha .

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
femrat i duan te gjitha

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
Formalitetin duan femrat

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
VLORA shkruajti:
Kjo teme eshte per femrat.
Cfare mendoni se duan ato?? Qe edhe meshkujt ta kene te qarte se cfare do me shume nje femer.

Mendimin e tyre mund ta shprehin, si meshkujt ashtu edhe femrat.

Cfare duan femrat??

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
femrat duan dru thane edru mishi tre her ne dit para buke e mbas buke

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
meshkuj Shkel syrin Perqesh

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
mua

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
femrat duan dru thane edru mishi tre her ne dit para buke e mbas buke

haha para e pas buke

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
mua

Per momentin nje patente se bashku me makinen.

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
te dyja i kam Laughing

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi