Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Cfare duan femrat?

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th May 2008, 20:29

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:te dyja i kam Laughing

ke dale ne kerkim keshtu????...hahahahaaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 8th May 2008, 20:33

ju pegjigja pyetjes PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th May 2008, 20:35

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:ju pegjigja pyetjes Perqesh

epo mire....Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 9th May 2008, 00:06

edhe ca pushime.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 6th June 2008, 05:29

Femrat duan dashuri dhe respektShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar
Anėtar

Posted prej 29th June 2008, 10:02

Ne kete pyetje eshte gjithesesi veshtire per tu pergjegjur,megjithate une per momentin mendoj se duan aq shume gjera,sa qe eshte e veshtire per te jua plotesuarShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 29th June 2008, 21:08

GjithckaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 29th June 2008, 21:35

,mbi te gjitha te jet njeri .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 2nd July 2008, 19:43

materialShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 2nd July 2008, 20:05

besoj se krejt eshte normale edhe anen materiale ,sepse te varfrin se do njeri .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 3rd July 2008, 10:19

aventuraShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 12th July 2008, 22:22

Ti duashShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 13th July 2008, 13:03

DashuriShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 13th July 2008, 15:32

sigurisht qe dashuri..Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 13th July 2008, 21:49

PerkedheljeShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th July 2008, 22:15

varet cfare ofrojne meshkujt.... Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 13th July 2008, 22:17

Nga te gjithaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th July 2008, 22:20

si psh???Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 14th July 2008, 00:15

mmm po mendoj cmund te ofroje andi...
puthje,perkedhelje,dashuri...ndoshta dhe me shume po te flas vetShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 18th July 2008, 19:38

femrat duan ate qe eshte me e bukura ne jete.Shiko profilin e anėtarit


#41

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 2 e 3)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi