Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Cfare duan femrat?

Share

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
te dyja i kam Laughing


ke dale ne kerkim keshtu????...hahahahaa

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
ju pegjigja pyetjes Perqesh

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
ju pegjigja pyetjes Perqesh


epo mire....

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
edhe ca pushime.

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
Femrat duan dashuri dhe respekt

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
Ne kete pyetje eshte gjithesesi veshtire per tu pergjegjur,megjithate une per momentin mendoj se duan aq shume gjera,sa qe eshte e veshtire per te jua plotesuar

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
Gjithcka

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
,mbi te gjitha te jet njeri .

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
material

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
besoj se krejt eshte normale edhe anen materiale ,sepse te varfrin se do njeri .

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
aventura

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
Ti duash

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
Dashuri

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
sigurisht qe dashuri..

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
Perkedhelje

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
varet cfare ofrojne meshkujt.... Very Happy

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
Nga te gjitha

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
si psh???

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
mmm po mendoj cmund te ofroje andi...
puthje,perkedhelje,dashuri...ndoshta dhe me shume po te flas vet

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
femrat duan ate qe eshte me e bukura ne jete.

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi