Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Cfare duan femrat?

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar
Anėtar

Posted prej 20th July 2008, 19:34

Duan shoqeri te pa fundme me meshkujt.Mvaret nga femrat,sepse ndonjera do vetem nje mashkull,te kete pune dhe jete te rehatshme pergjithsisht,ndersa disa te tjera shume meshkuj,hahah....Duan shume gjera.Ka edhe te atilla qe nuk ngopen kurr as me me para as me .....Ka edhe te mira qe meritojne perkujdesje,te lumtur jan ata meshkuj qe kan nje fat te till.Tung.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 20th July 2008, 21:10

femarst duen shum gjera ,por qe don qe te gjitha nuk jan nji lloj ,ka shum femra qe vet knaqen me pak me ato kushte qe i ofron mashkulli ,me se shumti duen sinqeritetin ne jet .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 21st July 2008, 19:45

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:mmm po mendoj cmund te ofroje andi...
puthje,perkedhelje,dashuri...ndoshta dhe me shume po te flas vet
Te gjitha ato qe ke shkruar dhe shume me shume se shume CoolShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 22nd July 2008, 00:09

Femrat duan nje burr qe ja kryn punt e shtepis qe ja lehteson punen ne kuzhin.Shiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


avatar
Anėtar
Anėtar

Posted prej 13th August 2008, 21:39

LINuX,kete nuk e kam ditur,pakes si shume more!Nuk mundem ti plotsoj keto detyra,hahah.Jo po"nuk i di se"!.Dhe ndoshta e "kam"te veshtire ti mesoj.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 19th August 2008, 22:35

Tani duan pushime dhe vetem pushimeShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 17th November 2008, 18:41

dashuriShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 17th November 2008, 19:05

Dashuri dhe respektShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 18th November 2008, 00:27

meshkuj me shumice ;-)Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 18th November 2008, 00:29

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:meshkuj me shumice ;-)
jo te gjitha femrat fllad JoShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 18th November 2008, 00:34

hahaha ndoshta
nejse tani per tani se femer qe jam une dua nje serenateShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 18th November 2008, 00:36

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:hahaha ndoshta
nejse tani per tani se femer qe jam une dua nje serenate
thash mos deshe gje tjeter se dhe ora eshte disi..e voneShiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 20th November 2008, 23:39

ne kte ore duan gjumShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 21st November 2008, 19:11

femrat duan ti bejn punet hahahShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 19th January 2009, 00:08

*
POPULAR

nje caderShiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 19th February 2014, 18:14

dashuri te sinqertShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 26th February 2014, 15:32

ate cka cdo mashkull nuk mund tia jape dot kurresesi!!!e pakapshmja eshte motoja dhe pikesynimi i pare i cdo femre [You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 12th February 2016, 00:07

Asgje te pamundur...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 13th February 2016, 23:11

At qė ka nevojė ēdo njeri,njė dorė pėr t'a shtrėnguar dhe njė zemėr pėr t'a kuptuar..!!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 14th February 2016, 17:18Shiko profilin e anėtarit


#61

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 3 e 3)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi