Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Cfare duan femrat?

Share

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
Duan shoqeri te pa fundme me meshkujt.Mvaret nga femrat,sepse ndonjera do vetem nje mashkull,te kete pune dhe jete te rehatshme pergjithsisht,ndersa disa te tjera shume meshkuj,hahah....Duan shume gjera.Ka edhe te atilla qe nuk ngopen kurr as me me para as me .....Ka edhe te mira qe meritojne perkujdesje,te lumtur jan ata meshkuj qe kan nje fat te till.Tung.

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
femarst duen shum gjera ,por qe don qe te gjitha nuk jan nji lloj ,ka shum femra qe vet knaqen me pak me ato kushte qe i ofron mashkulli ,me se shumti duen sinqeritetin ne jet .

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
mmm po mendoj cmund te ofroje andi...
puthje,perkedhelje,dashuri...ndoshta dhe me shume po te flas vet
Te gjitha ato qe ke shkruar dhe shume me shume se shume Cool

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
Femrat duan nje burr qe ja kryn punt e shtepis qe ja lehteson punen ne kuzhin.

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
LINuX,kete nuk e kam ditur,pakes si shume more!Nuk mundem ti plotsoj keto detyra,hahah.Jo po"nuk i di se"!.Dhe ndoshta e "kam"te veshtire ti mesoj.

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
Tani duan pushime dhe vetem pushime

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
dashuri

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
Dashuri dhe respekt

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
meshkuj me shumice ;-)

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
meshkuj me shumice ;-)
jo te gjitha femrat fllad Jo

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
hahaha ndoshta
nejse tani per tani se femer qe jam une dua nje serenate

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
hahaha ndoshta
nejse tani per tani se femer qe jam une dua nje serenate
thash mos deshe gje tjeter se dhe ora eshte disi..e vone

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
ne kte ore duan gjum

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
femrat duan ti bejn punet hahah

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
nje cader

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
dashuri te sinqert

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
ate cka cdo mashkull nuk mund tia jape dot kurresesi!!!e pakapshmja eshte motoja dhe pikesynimi i pare i cdo femre [You must be registered and logged in to see this image.]

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
Asgje te pamundur...

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
At që ka nevojë çdo njeri,një dorë për t'a shtrënguar dhe një zemër për t'a kuptuar..!!

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz

descriptionMendojRe: Cfare duan femrat?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi