Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Cfare duan meshkujt??

Share

descriptionCfare duan meshkujt??

more_horiz
Meqenese u hap nje teme e tille per femrat, eshte e drejte qe duhet te jete dhe per meshkujt nje e tille. Per te ditur se cfare duan meshkujt nga jeta, nga njerezit qe i rrethojne, por mbi te gjitha nga femrat, jepni mendimin tuaj ne kete teme.

Cfare duan meshkujt??

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
meshkujt as vete se dine ca duan, se sapo kane nje gje fillojne dhe nxjerrin pretendime te tjera, jo ajo, po kjo...por mendoj se duan me teper femra dhe para....

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
Per meshkujt eshte e vertet ajo qe ka shkruar Vlora shume femra dhe para.

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
Meshkujt duan gjithshka nga nje femer si dhe gjithshka nga jeta. cheers

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
Nje dru te mire duan e te rrine rehat!

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
vetem raki duan ...e di une... Very Happy

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
Meshkujt duan liri dhe para

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
Nje dru te mire duan e te rrine rehat!

cdo ore e sekond ate drurin...ta kesh parasysh.... Shkel syrin

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
Meshkujt duan nje goce te urte

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
Andi shkruajti:
Meshkujt duan nje goce te urte

po qe mos te ndihet fare per ato qe do bejne ata....mos ti thone asnje gjysme fjale per cdo gje...merrni nje kukull me mire...se ajo eshte e urte... Shkel syrin Very Happy

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
Haha po te jete e bukur si kukull dhe e urte sa nje kukull

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
Andi shkruajti:
Haha po te jete e bukur si kukull dhe e urte sa nje kukull

epo te tera te mirat sbehen bashke.... Shkel syrin Very Happy

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
Epo mire le te jete e urte sa nje kukull ateher Laughing

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
meshkujt duan te jet e bukur edhe intelegjente .

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
meshkujt duan te jet e bukur edhe intelegjente .

sduan vetem kete, duan qe tjua fusesh edhe dy kembet ne nje kepuce... Very Happy Shkel syrin

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
meshkujt duan te jet te bukur edhe intelegjente .


Meshkujt nuk jane te bukur por te pashem, te bukura jane femrat

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
Andi shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
meshkujt duan te jet te bukur edhe intelegjente .


Meshkujt nuk jane te bukur por te pashem, te bukura jane femrat

kush te ka genjyer ty qe jane te pashem??...meshkujt te kene gjatesine e trupit, qe te bien pak ne sy, se paraqitje skane te shkretet.... Very Happy Very Happy

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
Nuk e di si jane meshkujt po zakonisht nje femer cilesojme te bukur e jo nje mashkull

Edituar për herë të fundit nga Andi në 13th April 2008, 19:06, edituar 1 herë gjithsej

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
Andi shkruajti:
Nuk e di si jane meshkujt po zakonisht nje femer cilesojme te bukur e jo nje mashkull

mire e ke thene ESHKUJ...hahahahah

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
meshkujt duan te jete e bukur ne radhe te pare!

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi