Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Cfare duan meshkujt??

Share

Shko tek faqja : 1, 2  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th April 2008, 17:16

Meqenese u hap nje teme e tille per femrat, eshte e drejte qe duhet te jete dhe per meshkujt nje e tille. Per te ditur se cfare duan meshkujt nga jeta, nga njerezit qe i rrethojne, por mbi te gjitha nga femrat, jepni mendimin tuaj ne kete teme.

Cfare duan meshkujt??Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th April 2008, 17:24

meshkujt as vete se dine ca duan, se sapo kane nje gje fillojne dhe nxjerrin pretendime te tjera, jo ajo, po kjo...por mendoj se duan me teper femra dhe para....Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 12th April 2008, 19:26

Per meshkujt eshte e vertet ajo qe ka shkruar Vlora shume femra dhe para.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 12th April 2008, 19:29

Meshkujt duan gjithshka nga nje femer si dhe gjithshka nga jeta. cheersShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 12th April 2008, 23:58

Nje dru te mire duan e te rrine rehat!Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th April 2008, 00:00

vetem raki duan ...e di une... Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 13th April 2008, 00:06

Meshkujt duan liri dhe paraShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th April 2008, 00:24

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:Nje dru te mire duan e te rrine rehat!
cdo ore e sekond ate drurin...ta kesh parasysh.... Shkel syrinShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 13th April 2008, 00:28

Meshkujt duan nje goce te urteShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th April 2008, 00:30

Andi shkruajti:Meshkujt duan nje goce te urte
po qe mos te ndihet fare per ato qe do bejne ata....mos ti thone asnje gjysme fjale per cdo gje...merrni nje kukull me mire...se ajo eshte e urte... Shkel syrin Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 13th April 2008, 00:37

Haha po te jete e bukur si kukull dhe e urte sa nje kukullShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th April 2008, 00:38

Andi shkruajti:Haha po te jete e bukur si kukull dhe e urte sa nje kukull
epo te tera te mirat sbehen bashke.... Shkel syrin Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 13th April 2008, 00:43

Epo mire le te jete e urte sa nje kukull ateher LaughingShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 13th April 2008, 03:41

meshkujt duan te jet e bukur edhe intelegjente .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th April 2008, 18:40

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:meshkujt duan te jet e bukur edhe intelegjente .
sduan vetem kete, duan qe tjua fusesh edhe dy kembet ne nje kepuce... Very Happy Shkel syrinShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 13th April 2008, 18:48

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:meshkujt duan te jet te bukur edhe intelegjente .

Meshkujt nuk jane te bukur por te pashem, te bukura jane femratShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th April 2008, 18:51

Andi shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:meshkujt duan te jet te bukur edhe intelegjente .

Meshkujt nuk jane te bukur por te pashem, te bukura jane femrat
kush te ka genjyer ty qe jane te pashem??...meshkujt te kene gjatesine e trupit, qe te bien pak ne sy, se paraqitje skane te shkretet.... Very Happy Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 13th April 2008, 18:57

Nuk e di si jane meshkujt po zakonisht nje femer cilesojme te bukur e jo nje mashkullShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th April 2008, 19:05

Andi shkruajti:Nuk e di si jane meshkujt po zakonisht nje femer cilesojme te bukur e jo nje mashkull
mire e ke thene ESHKUJ...hahahahahShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 13th April 2008, 19:47

meshkujt duan te jete e bukur ne radhe te pare!Shiko profilin e anėtarit


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi