Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Cfare duan meshkujt??

Share

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
meshkujt duen and ,nji cekiq ne koke 12 kile dhe nji cop buke ne goje .

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
edhe une jam e sigurt qe ate qe thote Anaa duan.... Very Happy Very Happy

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
meshkujt duen and ,nji cekiq ne koke 12 kile dhe nji cop buke ne goje .
E ca do benit pa meshkujt pasataj Anaa?

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
hahaha asgje s'do benim pa ju,do ngroheshim ne diell.
megjithate meshkujt mendoj se duan ndonje femer te bukur dhe me personalitet,por jo me te pavarur se ata vet se pastaj s'do te ndiheshin meshkuj.
dhe sa per repliken te bukur-te pashem Andi ka te drejte qe s'perdoren fjala e bukur per meshkuj.dhe ne ang thuhet handsome boy-beautiful girl

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
hahaha asgje s'do benim pa ju,do ngroheshim ne diell.
megjithate meshkujt mendoj se duan ndonje femer te bukur dhe me personalitet,por jo me te pavarur se ata vet se pastaj s'do te ndiheshin meshkuj.
dhe sa per repliken te bukur-te pashem Andi ka te drejte qe s'perdoren fjala e bukur per meshkuj.dhe ne ang thuhet handsome boy-beautiful girl


Ja kush e kupton nje mashkull Laughing

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
Te gjithe ato femra qe kane meshkuj e dine se cduan ata prej tyre Basketball

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
femra..... Very Happy

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
...Duan nje femer shurdhmemece,kryesisht te paarsimuar,ne fakt nje dado per rritjen e kalamajve pa asnje fjale...... Perqesh

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
pse duhet te duan vetem femra? edhe femrat jan pjese e jetes po dhe ne meshkujt duam mirekuptim dhe respekt

descriptionRe: Cfare duan meshkujt??

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi