Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Cfare duan meshkujt??

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 14th April 2008, 02:52

meshkujt duen and ,nji cekiq ne koke 12 kile dhe nji cop buke ne goje .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 14th April 2008, 14:57

edhe une jam e sigurt qe ate qe thote Anaa duan.... Very Happy Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 14th April 2008, 20:50

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:meshkujt duen and ,nji cekiq ne koke 12 kile dhe nji cop buke ne goje .
E ca do benit pa meshkujt pasataj Anaa?Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 25th April 2008, 23:05

hahaha asgje s'do benim pa ju,do ngroheshim ne diell.
megjithate meshkujt mendoj se duan ndonje femer te bukur dhe me personalitet,por jo me te pavarur se ata vet se pastaj s'do te ndiheshin meshkuj.
dhe sa per repliken te bukur-te pashem Andi ka te drejte qe s'perdoren fjala e bukur per meshkuj.dhe ne ang thuhet handsome boy-beautiful girlShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 25th April 2008, 23:09

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:hahaha asgje s'do benim pa ju,do ngroheshim ne diell.
megjithate meshkujt mendoj se duan ndonje femer te bukur dhe me personalitet,por jo me te pavarur se ata vet se pastaj s'do te ndiheshin meshkuj.
dhe sa per repliken te bukur-te pashem Andi ka te drejte qe s'perdoren fjala e bukur per meshkuj.dhe ne ang thuhet handsome boy-beautiful girl

Ja kush e kupton nje mashkull LaughingShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 4th May 2008, 22:14

Te gjithe ato femra qe kane meshkuj e dine se cduan ata prej tyre BasketballShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 5th May 2008, 18:00

femra..... Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th January 2016, 13:30

*
POPULAR

...Duan nje femer shurdhmemece,kryesisht te paarsimuar,ne fakt nje dado per rritjen e kalamajve pa asnje fjale...... PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 27th January 2016, 13:54

pse duhet te duan vetem femra? edhe femrat jan pjese e jetes po dhe ne meshkujt duam mirekuptim dhe respektShiko profilin e anėtarit


#30

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 2 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi