Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

description5 arsye per te cilat ja vlen te jetosh...

more_horiz
Cilat jane 5 arsye per te cilat ja vlen te jetosh?? Cilat jane ato arsye qe ta bejne jeten me te bukur dhe me kuptimplote??

Jeni te lire te jepni mendimin tuaj.
FALEMINDERIT.

descriptionRe: 5 arsye per te cilat ja vlen te jetosh...

more_horiz
1-Familja qe kam;
2-Familja e re qe do te krijoj;
3-Shoqeria;
4-Te bej endrrat realitet;
5-Per te shijuar shume gjera qe mi ofron JETA.

descriptionRe: 5 arsye per te cilat ja vlen te jetosh...

more_horiz
Familja ime.
Femijet e mi.
Me dhimbset jeta
Skam shkuar akoma 100 vjec.
Skam realizuar enderren time akoma(jam akoma duke enderruar)

descriptionRe: 5 arsye per te cilat ja vlen te jetosh...

more_horiz
jetoj qe perdnia me dha dhurat ket jet ,keshtu qe ka shum arsyje se duhet jetuare jo 5 nuk kufizohen ,arsyjet jan mbi te gjitha jeta na u dha ,prandaj duhet ta jetojm me te mira e te kqijat qe ka mbrenda ,deri me ate dite te caktuare qe na leshon shpirti dhe zemra ,keshtu mendoj se kemi edhe obligime ndaj jetes ,qe duhet te jetojm .

descriptionRe: 5 arsye per te cilat ja vlen te jetosh...

more_horiz
Familja
me dhimbset vetja
ju behet qefi te tjerve
e mvjen keq x naj njonin qe lej beqar Perqesh

descriptionRe: 5 arsye per te cilat ja vlen te jetosh...

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi