Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
5 arsye per te cilat ja vlen te jetosh...

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th April 2008, 20:01

Cilat jane 5 arsye per te cilat ja vlen te jetosh?? Cilat jane ato arsye qe ta bejne jeten me te bukur dhe me kuptimplote??

Jeni te lire te jepni mendimin tuaj.
FALEMINDERIT.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th April 2008, 20:06

1-Familja qe kam;
2-Familja e re qe do te krijoj;
3-Shoqeria;
4-Te bej endrrat realitet;
5-Per te shijuar shume gjera qe mi ofron JETA.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 12th April 2008, 20:18

Familja ime.
Femijet e mi.
Me dhimbset jeta
Skam shkuar akoma 100 vjec.
Skam realizuar enderren time akoma(jam akoma duke enderruar)Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 12th April 2008, 21:17

jetoj qe perdnia me dha dhurat ket jet ,keshtu qe ka shum arsyje se duhet jetuare jo 5 nuk kufizohen ,arsyjet jan mbi te gjitha jeta na u dha ,prandaj duhet ta jetojm me te mira e te kqijat qe ka mbrenda ,deri me ate dite te caktuare qe na leshon shpirti dhe zemra ,keshtu mendoj se kemi edhe obligime ndaj jetes ,qe duhet te jetojm .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2016, 14:16

Familja
me dhimbset vetja
ju behet qefi te tjerve
e mvjen keq x naj njonin qe lej beqar PerqeshShiko profilin e anėtarit


#6

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi