Forumi Zeri YT! » Shkencat Ekzakte » Shkenca dhe Teknologjia »
Rikupero te dhenat nga hardisk i demtuar

Share

avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 24th April 2008, 21:02Probleme me hardiskun? Doni te rikuperoni te dhenat e humbura? Per kete mendon Partition Find and Mount. Le te shikojme bashke funksionet kryesore.


Ky program eshte shume komod dhe nuk ben gje tjeter veēse analizon ne thellesi te gjithe harddisk-qe dhe ndarjet ne to, krijon "imazhe virtuale" te ketyre ndarjeve qe mund te kerkojme me qetesi te dhenat qe na duhen. Partition Find and Mount suporton file system FAT dhe NTFS dhe mbi te gjitha eshte falas!

DOWNLOAD FALAS PARTITION FIND AND MOUNTShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi