Britney Spears,e akuzuar per vjedhje

Ekzibizioniste, shkakton probleme dhe zhurmë?! Gjatë festimeve të or ganizuara për ditëlindjen e saj, Britney Spears ka vjedhur plot katër pallto me vlerë 28.200 dollarë, që ia ka dhuruar vetes së saj dhe mikeshave të veta. Kjo ka ndodhur gjatë festës, kur ish-mbretëresha e pop-it ka hyrë në gardërobë, dhe përveç palltos së saj, Britney ka marrë edhe 4 pallto të tjera dhe është akuzuar për vjedhje. E në fakt, nuk është hera e parë që Spears akuzohet për vjedhje. Muajin e shkuar këngëtarja u ndalua në daljen e një dyqani, pasi kishte vjedhur nga një manekinë një paruke. Këtë herë duket se ja ka dalë mirë. Gjatë mega festës së ditëlindjes së saj, në një lokal në Los Angeles, me mjaft emra të showbiz, Spears rrëmbeu katër pallto të bardha të stiluara nga Katja Berglund.
[You must be registered and logged in to see this image.]