Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Pse femra reagon keq kur nje djal i jep komplimente?

Share

avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 26th April 2008, 01:10

pse femra reagon keq kur i jep nje mashkull komplimente??

un mendoj nga mendjemadhesia disa po them ..disa femra ekan smundje mendjemadhesin dhe mendojn se ska ne bot si ato dhe komplimentin e marrin sikur dojn te thojn se un jam dhe ska tjetr nket bot..Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 27th April 2008, 01:07

une mund te rri pak serioze,por me vete buzeqesh.
Nuk me ndodh te reagoj keq.Cdo njeriu mendoj se duhet t'i behet qejfi kur komplimentohetShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th April 2008, 06:07

Nuk kam pare ndonje femer te reagoje keq kundrejt komplimenteveShiko profilin e anėtaritFillestar
Fillestar

Posted prej 29th April 2008, 08:40

Reagimi i femrės m`varet gjatė ndonji komplimenti nga edukata e saj..Por shumė dhe i pranojnė potitivisht dhe reagojnė me buzėqeshje..!!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th May 2008, 16:00

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:Nuk kam pare ndonje femer te reagoje keq kundrejt komplimenteve

As une...Very Happy Me perjashtim kur je ndonjeher shum shum e nxehur mund te reagosh keq kundrejt nje komplimenti Very HappyShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 6th June 2008, 21:15

Nuk e besoj se nje femer sillet keq ne qoftse nje djal i jep nje komplimet. Une per vete buzeqesh dhe i them flmShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2014, 19:05

eme se shumica i kan per tallje ose provokimeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 28th February 2014, 00:09

ne shumicen e rasteve nuk reagojne keqShiko profilin e anėtarit


#9

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi