Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionA JENI TIFOZ FUTBOLLI?

more_horiz
A JENI TIFOZ FUTBOLLI??

NESE PO ME CILIN EKIP SHQIPTAR APO EDHE TE HUAJ JENI TIFOZ??

descriptionRe: A JENI TIFOZ FUTBOLLI?

more_horiz
Jam tifoz vetem me Kombetaren por dhe ajo tash eshte e shitur!.

descriptionRe: A JENI TIFOZ FUTBOLLI?

more_horiz
Une sjam tifoze fare... vetem kur luan kombetarja normalisht qe e shikoj ndeshjen...

descriptionRe: A JENI TIFOZ FUTBOLLI?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi