Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Sport »
A JENI TIFOZ FUTBOLLI?

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th April 2008, 16:22

A JENI TIFOZ FUTBOLLI??

NESE PO ME CILIN EKIP SHQIPTAR APO EDHE TE HUAJ JENI TIFOZ??Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 27th April 2008, 18:43

Jam tifoz vetem me Kombetaren por dhe ajo tash eshte e shitur!.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th April 2008, 21:22

Une sjam tifoze fare... vetem kur luan kombetarja normalisht qe e shikoj ndeshjen...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


#4

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi