Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

Share

descriptionPoshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz
Loja funksionon keshtu antari ose me mire un do kerkoj 1 send kafshe frut etj dhe antari me poshte do me sjelli foton qe kam kerkuar dhe do bej 1 kerkese qe antari qe vjen pas tij tja sjelli

un dua kafe

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horizLimonade

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz

NJE MACE....

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz


Nje qenush te vockel...

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz


Një lepur

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz

nje buzeqeshje Smile

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz
Very Happy

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz
ti cfar don me te sjell?

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz
nje pije .....

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz

nje engjell.

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz

Flamurin qe te pelqen m shum...

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz

Ate cka urren me se shumti ?

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz

Thenien qe te pelqen shum ?

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz
"Ska shenjtor pa te shkuar,e ska mekatar pa te ardhme "
Nje kafe dhe nje cop cokollat doja Perqesh

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz


Nje pamje te Parisit....

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz

Nje vend qe urreni se shumti.

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz

Foton e dikujt qe ju pelqen se shumti.

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz

marino me ndonje gote raki

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz

sgjeta raki Perqesh
nje foto qe te pershkruan ndjenjen e momentit ?

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz

nje foto qe tregon cfar urreni nga perditshmeria ?

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi