Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Humor - Gjeagjeza - Lojra »
Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

Share

Shko tek faqja : 1, 2  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 27th April 2008, 21:06

Loja funksionon keshtu antari ose me mire un do kerkoj 1 send kafshe frut etj dhe antari me poshte do me sjelli foton qe kam kerkuar dhe do bej 1 kerkese qe antari qe vjen pas tij tja sjelli

un dua kafeShiko profilin e anėtarit


avatar

Posted prej 8th February 2016, 08:14
LimonadeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th March 2016, 08:29


NJE MACE....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 19th March 2016, 11:05Nje qenush te vockel...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 19th March 2016, 12:13Njė lepurShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th March 2016, 12:21


nje buzeqeshje SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 19th March 2016, 12:28

Very HappyShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th March 2016, 12:29

ti cfar don me te sjell?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 16th June 2016, 14:19

nje pije .....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 25th August 2016, 11:02


nje engjell.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th October 2016, 09:00


Flamurin qe te pelqen m shum...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th October 2016, 18:46


Ate cka urren me se shumti ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 16th October 2016, 10:23


Thenien qe te pelqen shum ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 17th October 2016, 09:33

"Ska shenjtor pa te shkuar,e ska mekatar pa te ardhme "
Nje kafe dhe nje cop cokollat doja PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 31st December 2016, 10:06Nje pamje te Parisit....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd January 2017, 11:22


Nje vend qe urreni se shumti.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th January 2017, 11:09


Foton e dikujt qe ju pelqen se shumti.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 4th January 2017, 21:50


marino me ndonje gote rakiShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 5th January 2017, 10:57


sgjeta raki Perqesh
nje foto qe te pershkruan ndjenjen e momentit ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 6th January 2017, 10:23


nje foto qe tregon cfar urreni nga perditshmeria ?Shiko profilin e anėtarit


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi