Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

Share

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz

nje mirmgjes e shkruar ne Shqip.

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz

Nje foto luaneshe.

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz

nje mashkull. qe qan

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz
Ku qajn meshkujt moj Korbe Perqesh
gjithsesi e gjeta nje ne google

Shkronjen qe urreni se shumti.

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz

Cfar ju pelqen te beni ne kohen tuaj te lire ?

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz


nje gote vere te kuqe

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz

nje thenie qe ju pelqen shume.

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz
Ska shenjtor pa te shkuar,e ska mekatar pa te ardhme"
Nje gjalles qe e keni frike.

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz

Shtepia ideale per ju(foto).

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz
ehhh sa kerkova Perqesh

kjo eshte idealjaNje liber te mire?

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz

nje pamje te peisazhit qe ju pelqejn?

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz


nje nuse xD

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz

burr Perqesh??

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz

si te duket
nje foto te trisht...

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz

Futbollistin tend te preferuar.

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz

personazhin vizatimor qe ju pelqente kur ishit femij ?

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz

Marka e veshjeve tuaja ?

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz

Stinen qe pelqen me shum.

descriptionRe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi