Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Sport »
Livorno,Bogdani sulmohet nga tifozėt

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd May 2008, 09:42

Livorno,Bogdani sulmohet nga tifozėt

Tifozėt e Livornos kanė sulmuar dje nė mėngjes skuadrėn e tyre dhe presidentin Spineli, pėr tė protestuar pėr rezultatet e dobta tė arritura nė javėt e fundit nė Serinė A. Nė qendėr tė sulmit kanė pėrfunduar Tristan, Alvarez, Sidni, Bogdani dhe Tavano, tė konsideruar fajtorė nga ana e ultrasėve pėr vendin e fundit qė mban skuadra nė renditje. "Ku shkoni? Ndalojini...", kanė qenė thirrjet e presidentit Aldo Spineli nė hyrje tė "Centro Coni", qendra stėrvitore e Livornos. Tifozėt kanė fajėsuar presidentin pėr heqjen e trajnerit Kamoleze, teksa mė pas kanė kėrkuar edhe largimin e pasuesit tė tij, Fernando Orsi. Tensioni ka vazhduar edhe nė seancėn stėrvitore tė pasdites.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi