Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionME DISPONON..??

more_horiz
Me disponon shoqria e mir,muzika qe edua pa mas...dhe qetsia shpirtrore

descriptionRe: ME DISPONON..??

more_horiz
temat qe hap ti,dhe forumi se ndoshta ne nje te ardhme mund te jet aktiv

descriptionRe: ME DISPONON..??

more_horiz
-0

descriptionRe: ME DISPONON..??

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi