Forumi Zeri YT! » Shkencat Ekzakte » Kuriozitete »
GJENI PERSONIN QE JU INTERESON NEPERMJETE SATELITIT.

Share

avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 5th May 2008, 18:32

Gjeni se ku ndodhet personi qe ju intereson,nepermjet satelitit!...thjesht duke dhene nr e telefonit te tij ose te saj...!eshte me te vertete zgjidhje prures!...sateliti,jo vetem qe gjen se ku ndodhet personi ne fjale,por ju tregon se cfare ben fiks ne ate moment!...provoheni dhe do ferkoni syte!...


http://www.themobiletracker.com/english/index.htmlShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 5th May 2008, 18:42

*
POPULAR

it's just a joke!!!!!Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi