Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionGJENI PERSONIN QE JU INTERESON NEPERMJETE SATELITIT.

more_horiz
Gjeni se ku ndodhet personi qe ju intereson,nepermjet satelitit!...thjesht duke dhene nr e telefonit te tij ose te saj...!eshte me te vertete zgjidhje prures!...sateliti,jo vetem qe gjen se ku ndodhet personi ne fjale,por ju tregon se cfare ben fiks ne ate moment!...provoheni dhe do ferkoni syte!...


http://www.themobiletracker.com/english/index.html

descriptionRe: GJENI PERSONIN QE JU INTERESON NEPERMJETE SATELITIT.

more_horiz
it's just a joke!!!!!
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi