Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Me mire nje genjeshter apo sinqeritet i ashper e direkt ?

Share

avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 6th May 2008, 16:13

Me mire nje genjeshter apo sinqeritet i ashper e direkt ?

Cfare mendoni tju genjej dikush apo tju thote nje sinqeritet direkt?

Jepni mendimin tuaj.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 6th May 2008, 16:14

Une personalisht nuk jam per genjeshtren....me mire te ma thote ne sy te verteten...dhe direkt madje...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 6th May 2008, 16:20

Me mire nje e vertet qe te dhemb, sesa nje genjeshter qe mund ta zbulosh me vone dhe te dhemb edhe me shume.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 6th May 2008, 17:52

Sigurisht qe sinqeriteti vleresohetShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 7th May 2008, 23:44

Varet s'mund t'i thuash gruas tende te semure
Uaaa sa qenke shemtuar,por i thua "Je shume e bukur"
Hiq kete aspekt gjithmone preferoj te verteten.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd March 2016, 07:27

me mir nje te vertet pastaj sot thuhen me shum genjeshtra sesa tverteta SmileShiko profilin e anėtarit


#7

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi