Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionMe mire nje genjeshter apo sinqeritet i ashper e direkt ?

more_horiz
Me mire nje genjeshter apo sinqeritet i ashper e direkt ?

Cfare mendoni tju genjej dikush apo tju thote nje sinqeritet direkt?

Jepni mendimin tuaj.

descriptionRe: Me mire nje genjeshter apo sinqeritet i ashper e direkt ?

more_horiz
Une personalisht nuk jam per genjeshtren....me mire te ma thote ne sy te verteten...dhe direkt madje...

descriptionRe: Me mire nje genjeshter apo sinqeritet i ashper e direkt ?

more_horiz
Me mire nje e vertet qe te dhemb, sesa nje genjeshter qe mund ta zbulosh me vone dhe te dhemb edhe me shume.

descriptionRe: Me mire nje genjeshter apo sinqeritet i ashper e direkt ?

more_horiz
Sigurisht qe sinqeriteti vleresohet

descriptionRe: Me mire nje genjeshter apo sinqeritet i ashper e direkt ?

more_horiz
Varet s'mund t'i thuash gruas tende te semure
Uaaa sa qenke shemtuar,por i thua "Je shume e bukur"
Hiq kete aspekt gjithmone preferoj te verteten.

descriptionRe: Me mire nje genjeshter apo sinqeritet i ashper e direkt ?

more_horiz
me mir nje te vertet pastaj sot thuhen me shum genjeshtra sesa tverteta Smile

descriptionRe: Me mire nje genjeshter apo sinqeritet i ashper e direkt ?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi