Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Me ben pershtypje...

Share

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 8th May 2008, 00:20

*
POPULAR

Hera e pare qe shihni nje person... What a Face
Cfare iu ben me shume pershtypje te ai/ajo?
Sipas jush ne pamje te pare cfare e ben nje njeri simpatik?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 8th May 2008, 00:21

Pergjithesisht gjeja e pare qe shoh te nje i panjohur eshte buzeqeshja Smile
Me pas syte,s'ka rendesi ngjyra mjafton qe te jene shprehes.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 6th June 2008, 05:31

gjeja e pare qe shikoj te nje njeri esht paraqitja dhe veshja. pastaj shikoj menyren e komunikimitShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 6th June 2008, 13:37

menyra e te ecuritShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 6th June 2008, 20:50

menyra e te foluritShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 26th February 2014, 15:37

menyra sesi te sheh,qe nga shikimi duket ai qe genjen,nuk i man syt e tij perball syve te tuj por i ul ne tokShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th June 2016, 09:58

Menyra e te shikuarit te dikujtShiko profilin e anėtarit


#8

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi