Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionMe ben pershtypje...

more_horiz
Hera e pare qe shihni nje person... What a Face
Cfare iu ben me shume pershtypje te ai/ajo?
Sipas jush ne pamje te pare cfare e ben nje njeri simpatik?

descriptionRe: Me ben pershtypje...

more_horiz
Pergjithesisht gjeja e pare qe shoh te nje i panjohur eshte buzeqeshja Smile
Me pas syte,s'ka rendesi ngjyra mjafton qe te jene shprehes.

descriptionRe: Me ben pershtypje...

more_horiz
gjeja e pare qe shikoj te nje njeri esht paraqitja dhe veshja. pastaj shikoj menyren e komunikimit

descriptionRe: Me ben pershtypje...

more_horiz
menyra e te ecurit

descriptionRe: Me ben pershtypje...

more_horiz
menyra e te folurit

descriptionRe: Me ben pershtypje...

more_horiz
menyra sesi te sheh,qe nga shikimi duket ai qe genjen,nuk i man syt e tij perball syve te tuj por i ul ne tok

descriptionRe: Me ben pershtypje...

more_horiz
Menyra e te shikuarit te dikujt

descriptionRe: Me ben pershtypje...

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi