Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionCfare mendoni ne lidhje me marredheniet homoseksuale?

more_horiz
Cili eshte mendimi juaj ne lidhje me marredheniet homoseksuale?
Eshte normale dhe natyrore qe dy njerez te te njejtit seks te shkojne bashke?
A duhen lejuar martesat midis tyre?

descriptionRe: Cfare mendoni ne lidhje me marredheniet homoseksuale?

more_horiz
Per mendimin tim aspak normale dhe qe sduhen lejuar ne vendin tone keto martesa.

descriptionRe: Cfare mendoni ne lidhje me marredheniet homoseksuale?

more_horiz
Dhe une e te njejtit mendim jam,shume dukuri e shemtuar eshte.

descriptionRe: Cfare mendoni ne lidhje me marredheniet homoseksuale?

more_horiz
4 quaj nji veprim i till smundje psiqike ,dhe jo normale ,dhe mendoj po te vihen ne terapi keta njerze do te gjejn sherimin ,nuk eshte aspak e rruges natyrale ,dhe shpresojn qe ne vendin ton mos te aprovohet nji ligje i till .

descriptionRe: Cfare mendoni ne lidhje me marredheniet homoseksuale?

more_horiz
Mendoj se Homoseksualet jane shkaktaret kryesor,mbas te droguarve,per perhapjen e semundjes me te keqe qe njeh njerezimi(Aids)

descriptionRe: Cfare mendoni ne lidhje me marredheniet homoseksuale?

more_horiz
jam kundra martesave homoseksuale

descriptionRe: Cfare mendoni ne lidhje me marredheniet homoseksuale?

more_horiz
nuk i paragjykoj, por jam kundra Smile

descriptionRe: Cfare mendoni ne lidhje me marredheniet homoseksuale?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi