Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Klonimi i njeriut???

Share

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 9th May 2008, 00:44

...Duke pasur parasysh ritmet e shpejta te perparimit ne shkence se shpejti mund te kemi dhe nje klon njeri...
A duhet te vazhdojne studimet ne kete drejtim?
Si do te ndiheshit po tiu klononin?
A duhet te ekzistojne klonet njerezore?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 17th May 2008, 01:43

mendoj se nuk duhet te ket klone njerzore ,pse duhet te behet nga truri i njeriut nji lloj klonimi ,nese zoti nuk e ka krijue ,dhe nuk e ben ,me dket si large po shkon shkenca ,nga njihere qe vras edhe shpirtin e njeriut .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 17th May 2008, 11:45

Dhe une jam kunder klonimit...Max te mund te arrihet ne klonimin e indeve ose organeve te caktuara per qellime mjeksore,por jo me shume.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2016, 14:16

jam kunder, masanej asnje smund tngjaj si un PerqeshShiko profilin e anėtarit


#5

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi