Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionKlonimi i njeriut???

more_horiz
...Duke pasur parasysh ritmet e shpejta te perparimit ne shkence se shpejti mund te kemi dhe nje klon njeri...
A duhet te vazhdojne studimet ne kete drejtim?
Si do te ndiheshit po tiu klononin?
A duhet te ekzistojne klonet njerezore?

descriptionRe: Klonimi i njeriut???

more_horiz
mendoj se nuk duhet te ket klone njerzore ,pse duhet te behet nga truri i njeriut nji lloj klonimi ,nese zoti nuk e ka krijue ,dhe nuk e ben ,me dket si large po shkon shkenca ,nga njihere qe vras edhe shpirtin e njeriut .

descriptionRe: Klonimi i njeriut???

more_horiz
Dhe une jam kunder klonimit...Max te mund te arrihet ne klonimin e indeve ose organeve te caktuara per qellime mjeksore,por jo me shume.

descriptionRe: Klonimi i njeriut???

more_horiz
jam kunder, masanej asnje smund tngjaj si un Perqesh

descriptionRe: Klonimi i njeriut???

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi