Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


.::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

Share

description.::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

more_horiz
TE GJITH KEMI SHOQERI NE INTERNET ..POR ME INTERESON SE SA I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT..???

UN FARE PAK I BESOJ SHOQERIS NE INTERNET,SEPSE SOT SPO KA NJERZ ASHTU TE SINQERT NE JETEN LIVE,E LEJE ME NE INTERNET!!!KY ISHTE NJE MENDIM I IMI??
JU JEPNE MENDIMIN TUAJ???

descriptionRe: .::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

more_horiz
Edhe un i besoj...(nga pervoja) Very Happy

descriptionRe: .::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

more_horiz
Patjeter qe po

descriptionRe: .::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

more_horiz
Jo

descriptionRe: .::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

more_horiz
mvaret ,ka qe ka zen shoqeri te mire nga interneti dhe vazhdojn edhe ne jeten reale ate shoqeri ,

descriptionRe: .::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

more_horiz
i besoj fare pak

descriptionRe: .::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

more_horiz
Une aspak.

descriptionRe: .::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

more_horiz
Po i besoj

descriptionRe: .::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

more_horiz
une i besoj ,deri dikun ,jo te gjitheve .

descriptionRe: .::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

more_horiz
Pse jo ka njerz te ndershem qka perdoren me internet.

descriptionRe: .::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

more_horiz
po ju besoj atyre qe shikoj une me te arsyeshem...jo te gjitheve...

descriptionRe: .::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

more_horiz
disa po ,por disave jo me ju then te drejeten .

descriptionRe: .::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

more_horiz
me te vertet disa jane per tu besuar dhe disa jo....ku merret vesh aty cfare te thote tjetri...por ne fund te fundit nje dite do e nxjerri koken njeriu....

descriptionRe: .::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

more_horiz
disave u besoj,ndonje here me ata e kam me te lehte te shprehem sinqerisht pasi nuk me njohin dhe mund te jem teresisht e hapur

descriptionRe: .::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

more_horiz
@Fllad shkruajti:
disave u besoj,ndonje here me ata e kam me te lehte te shprehem sinqerisht pasi nuk me njohin dhe mund te jem teresisht e hapur


ka te drejte cupa.... Very Happy Very Happy

descriptionRe: .::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

more_horiz
EEEEEEEEEEEEE......NDOSHTA...VARET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

descriptionRe: .::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

more_horiz
pak jo shum

descriptionRe: .::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

more_horiz
i besoj fare pak

descriptionRe: .::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

more_horiz
Aspak

descriptionRe: .::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

more_horiz
nje pakice te vogel ju besoj

descriptionRe: .::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi