Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


.::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

Share

descriptionRe: .::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

more_horiz
Dikur beja krahasimin me veten time dhe mendoja qe edhe qe eshte virtualitet dhe fshihemi pas nofkave duhet te mos genjejm tjeret....Shume vone kuptova qe po u dashka shkolle te mesohesh me nje identitet dytesor,une nuk po ja dal'....Keshtu qe ngela t'i besoj vetem vetevetes...

descriptionRe: .::A I BESONI SHOQERIS SE INTERNETIT::.

more_horiz
jo askujt
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi