Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Sa e duam ne Shqiperinë dhe cka dot' benin per te???

Share

descriptionSa e duam ne Shqiperinë dhe cka dot' benin per te???

more_horiz
Deri sa ndihem krenare qe jam shqiptare dhe ndihem me gjuhe dhe gjak e ndij oblokim moral dhe shpirteror per cdo nevoj te jem me bashkombasit e mij dhe per vendin tim te jem ne gadishmeri

descriptionRe: Sa e duam ne Shqiperinë dhe cka dot' benin per te???

more_horiz
Shqipëria është trungu ynë,nëna jonë,gjuha jonë,jeta jonë dhe si e tillë duhet të ngulitesh me gjak e zemër në te,dhe kur do nevoja të sakrifikosh për te,pra trungut tonë ia coptuan degët të huajt pa dëshirën tonë,mbetëm të coptuar dhe askush nuk mundi të na i zhdukë rrënjet,ato qiten filizatë reja,po zgjërohen dhe do të bashkohen.Vetëm kështu do të mund të na mbajë krenaria se jemi shqiptar.

descriptionRe: Sa e duam ne Shqiperinë dhe cka dot' benin per te???

more_horiz
Personalisht do sakrificoja gjithcka per atdheun, por jo ne drejtimin e ketyre qe e drejtojne ose me mire qe e kane mare peng vendin tone si shqiperine dhe kosoven.

descriptionRe: Sa e duam ne Shqiperinë dhe cka dot' benin per te???

more_horiz
fjale shume e vepra pak, megjithekete une mendoj se populli jep provat dhe provimet perhere para dhe per atdheun por ne kete rast atdheu-shqiperia qfare po ben per popullin, e vertet se gjerat po ecin mbare por shqiptaret perderisa nuk e lakmojne te veten dhe mergojne panderprerë jasht atdheut te tyre per nje jete me te mire , kjo eshte deshmia se dicka nuk eshte ne rregull!!!

descriptionRe: Sa e duam ne Shqiperinë dhe cka dot' benin per te???

more_horiz
Sido që të jetë Shqipëria,të i themi;Mëmëdhe,të dua ashtu si je.

descriptionRe: Sa e duam ne Shqiperinë dhe cka dot' benin per te???

more_horiz
shqiprija eshte e perjetshme ,keshtu aj qe flet shqip dhe dhe ne fund thom edhe shan shqip ,nese lyp nevoja do ti pergjigjet ,eshte atdheu yne ,ka qen dhe do te mbet si do te shkoj rrota e njerzimit apo e historis .

descriptionRe: Sa e duam ne Shqiperinë dhe cka dot' benin per te???

more_horiz
Shqipërinë e dua më shumë se jetën,e vetmja që meriton ta sakrifikosh jetën.

descriptionRe: Sa e duam ne Shqiperinë dhe cka dot' benin per te???

more_horiz
Shqiperi me jep nder me jep emrin Shqipetar.

descriptionRe: Sa e duam ne Shqiperinë dhe cka dot' benin per te???

more_horiz
Shqipëria është ëndrra ime që e ruaj nëpër vite,një Shqipëri si duhet të jetë Shqipëria,e dua shumë..........

descriptionRe: Sa e duam ne Shqiperinë dhe cka dot' benin per te???

more_horiz
WET EMRI " SHQIPERI "NA TREGON :NO COMMENT,,,,


TE DUA SHQIPERI ...................JE ME E MIRA NE BOT

descriptionRe: Sa e duam ne Shqiperinë dhe cka dot' benin per te???

more_horiz
Per shqiperin Kisha dhen gjithqka qe mundem mir e paska then edhe Andi por per ket elit politike qe po na udhheqin nuk kisha dhen send se te shkon mundi huq si ne shqiperi kosov maqedoni jan te deshtuar kta mos te them totalisht Kta Horra.

descriptionRe: Sa e duam ne Shqiperinë dhe cka dot' benin per te???

more_horiz
Po pikerisht kjo elite e politikane te sotem dhe pothuajse e te gjithera koheve po i lene keto troje te shkreta e kte komb perbuzur e te mjeruar.

descriptionRe: Sa e duam ne Shqiperinë dhe cka dot' benin per te???

more_horiz
e duam ndonese shume e kemi dashtë
do ta dojmë meqë e kemi mëmë e AT,
do ta bejme me te miren e botës
vetem keshtu i kontribuojmë votres.

descriptionRe: Sa e duam ne Shqiperinë dhe cka dot' benin per te???

more_horiz
Po me mir ne 3 apo 4 pjes te ndar se do ket me shum vente per mistra e kryemistra etj etj Nuk jam ndonje patriot por gjith me shkon ne mend per nje shqiperi te madhe pasi me shkon ne mend kjo me siguri paska qen ndonje her e madhe se kot s`na sillet ne kok kjo ide per nje shqiperi te madhe Ribashkimi i trojev shqipare e vetmja Alernativ..

descriptionRe: Sa e duam ne Shqiperinë dhe cka dot' benin per te???

more_horiz
Nuk duam elitat,po duam Shqipërinë dhe shqiptarët,elitave grykëse duhet rrudhur grykat që mos mund të gllabërojnë,populli shqiptarë ka shumë njerëz të mençur që patjetër një ditë do të jenë në krye të Shqipërisë.

descriptionRe: Sa e duam ne Shqiperinë dhe cka dot' benin per te???

more_horiz
Po shban cakolla me ty jam nuk kta udheheqes ata me te miret e shqiptaris jan krejt te dyt ose te 3-t po ju vjen rradha me siguri ja lem kohes ta deshmon.

descriptionRe: Sa e duam ne Shqiperinë dhe cka dot' benin per te???

more_horiz
Koha dëshmon Linux,por duhet të i ndihmojmë edhe ne të dëshmoj më shpejt.

descriptionRe: Sa e duam ne Shqiperinë dhe cka dot' benin per te???

more_horiz
Shqipetaret e duan shume shqiperine
Cfare duhet te benin per te?
Thjesht te jene patriot
Te ruajne me fanatizem kombesine
Te ruajne dinjitetin kombetar
Asgje me teper

SHQIPETAR MOS RRI POR DUKU

descriptionRe: Sa e duam ne Shqiperinë dhe cka dot' benin per te???

more_horiz
Gjithcka kam ne dore,jam shume patriote.Me pelqen shume Shqiperia,normale dhe njerezit e saj.Sa popull i mire qe jemi Very Happy

descriptionRe: Sa e duam ne Shqiperinë dhe cka dot' benin per te???

more_horiz
Më pëlqejnë shumë thënjet nga nardlushnja

descriptionRe: Sa e duam ne Shqiperinë dhe cka dot' benin per te???

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi