Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Sa e duam ne Shqiperinė dhe cka dot' benin per te???

Share

Shko tek faqja : 1, 2  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 12th January 2008, 02:13

Deri sa ndihem krenare qe jam shqiptare dhe ndihem me gjuhe dhe gjak e ndij oblokim moral dhe shpirteror per cdo nevoj te jem me bashkombasit e mij dhe per vendin tim te jem ne gadishmeriShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 23rd January 2008, 19:23

Shqipėria ėshtė trungu ynė,nėna jonė,gjuha jonė,jeta jonė dhe si e tillė duhet tė ngulitesh me gjak e zemėr nė te,dhe kur do nevoja tė sakrifikosh pėr te,pra trungut tonė ia coptuan degėt tė huajt pa dėshirėn tonė,mbetėm tė coptuar dhe askush nuk mundi tė na i zhdukė rrėnjet,ato qiten filizatė reja,po zgjėrohen dhe do tė bashkohen.Vetėm kėshtu do tė mund tė na mbajė krenaria se jemi shqiptar.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 3rd February 2008, 12:59

Personalisht do sakrificoja gjithcka per atdheun, por jo ne drejtimin e ketyre qe e drejtojne ose me mire qe e kane mare peng vendin tone si shqiperine dhe kosoven.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 3rd February 2008, 13:42

fjale shume e vepra pak, megjithekete une mendoj se populli jep provat dhe provimet perhere para dhe per atdheun por ne kete rast atdheu-shqiperia qfare po ben per popullin, e vertet se gjerat po ecin mbare por shqiptaret perderisa nuk e lakmojne te veten dhe mergojne panderprerė jasht atdheut te tyre per nje jete me te mire , kjo eshte deshmia se dicka nuk eshte ne rregull!!!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 3rd February 2008, 21:58

Sido qė tė jetė Shqipėria,tė i themi;Mėmėdhe,tė dua ashtu si je.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 4th February 2008, 03:42

shqiprija eshte e perjetshme ,keshtu aj qe flet shqip dhe dhe ne fund thom edhe shan shqip ,nese lyp nevoja do ti pergjigjet ,eshte atdheu yne ,ka qen dhe do te mbet si do te shkoj rrota e njerzimit apo e historis .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 4th February 2008, 19:52

Shqipėrinė e dua mė shumė se jetėn,e vetmja qė meriton ta sakrifikosh jetėn.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 4th February 2008, 23:00

Shqiperi me jep nder me jep emrin Shqipetar.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 8th February 2008, 23:28

Shqipėria ėshtė ėndrra ime qė e ruaj nėpėr vite,njė Shqipėri si duhet tė jetė Shqipėria,e dua shumė..........Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 10th February 2008, 01:10

WET EMRI " SHQIPERI "NA TREGON :NO COMMENT,,,,


TE DUA SHQIPERI ...................JE ME E MIRA NE BOTShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 10th February 2008, 12:16

Per shqiperin Kisha dhen gjithqka qe mundem mir e paska then edhe Andi por per ket elit politike qe po na udhheqin nuk kisha dhen send se te shkon mundi huq si ne shqiperi kosov maqedoni jan te deshtuar kta mos te them totalisht Kta Horra.Shiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 10th February 2008, 14:30

Po pikerisht kjo elite e politikane te sotem dhe pothuajse e te gjithera koheve po i lene keto troje te shkreta e kte komb perbuzur e te mjeruar.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 10th February 2008, 14:32

e duam ndonese shume e kemi dashtė
do ta dojmė meqė e kemi mėmė e AT,
do ta bejme me te miren e botės
vetem keshtu i kontribuojmė votres.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 10th February 2008, 14:34

Po me mir ne 3 apo 4 pjes te ndar se do ket me shum vente per mistra e kryemistra etj etj Nuk jam ndonje patriot por gjith me shkon ne mend per nje shqiperi te madhe pasi me shkon ne mend kjo me siguri paska qen ndonje her e madhe se kot s`na sillet ne kok kjo ide per nje shqiperi te madhe Ribashkimi i trojev shqipare e vetmja Alernativ..Shiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 10th February 2008, 14:39

Nuk duam elitat,po duam Shqipėrinė dhe shqiptarėt,elitave grykėse duhet rrudhur grykat qė mos mund tė gllabėrojnė,populli shqiptarė ka shumė njerėz tė menēur qė patjetėr njė ditė do tė jenė nė krye tė Shqipėrisė.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 10th February 2008, 15:10

Po shban cakolla me ty jam nuk kta udheheqes ata me te miret e shqiptaris jan krejt te dyt ose te 3-t po ju vjen rradha me siguri ja lem kohes ta deshmon.Shiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 10th February 2008, 20:17

Koha dėshmon Linux,por duhet tė i ndihmojmė edhe ne tė dėshmoj mė shpejt.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 10th February 2008, 21:05

Shqipetaret e duan shume shqiperine
Cfare duhet te benin per te?
Thjesht te jene patriot
Te ruajne me fanatizem kombesine
Te ruajne dinjitetin kombetar
Asgje me teper

SHQIPETAR MOS RRI POR DUKUShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 10th February 2008, 23:40

Gjithcka kam ne dore,jam shume patriote.Me pelqen shume Shqiperia,normale dhe njerezit e saj.Sa popull i mire qe jemi Very HappyShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 11th February 2008, 17:12

Mė pėlqejnė shumė thėnjet nga nardlushnjaShiko profilin e anėtarit


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi