Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Jam krenar/e qe jam shqipatr/e

Share

avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 12th January 2008, 02:18

Jam krenare qe jam shqiptare dhe me ket mburrem gjitheher, ku do qe jam jo vetem une por edhe femijt e mije jan krenar qe jan shqiptare edhe pse te rritur ne zvicerr kur nuk i lejova te flasin ne shtepi gjuhen e huje por vetem gjuhen shqipe ajo qe te krenaron ajo e cila te bekoj qe ne djep .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 15th January 2008, 16:36

Krenar dhe 100% ShqiptarShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 15th January 2008, 17:02

padyshim krenaria qė mė mbanė nė jetė,ėshtė tė qenurit shqiptarė.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 8th February 2008, 23:26

Po shume shuume shuuume krenar!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 9th February 2008, 00:12

Krenaria na mban ne jete por jo rrallė kaloi ne gjendje jo te mire kur ndegjoj se tek ne ndoshin edhe gjera qe nuk na kane hije fare si komb me nje tradite te pasur, megjithekete ndihem krenar qe jam shqiptar!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 9th February 2008, 01:02

krenaria qe jem shqiptar,na mbane gjalleShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 10th February 2008, 01:18

JAM KRENARE QE JAM SHQIPTARE......SDI ME PERSHKRU ME FJAL LUMTURIN DHE I FALEMINDEROJ ZOTIT QE JAM I love you SHQIPETARE ..

THNX GOOD !!!!!!!!!!! cheersShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 10th February 2008, 14:40

Jam,jam shumė,shumė krenarė,qė jam shqiptar.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 10th February 2008, 14:47

ndjehem krenare se jam shqiptare ska ma mir se me qen shqiptar se gjith shqptart jan te mrekullushem.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 10th February 2008, 15:07

tė lumtė adelina,urojmė tė jetė ashtu pėr gjithė shqiptarėtShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 10th February 2008, 15:19

Po edhe mos me pas qen shqipat pa mar parassysh cilit i kishim takue kishim me qen krejt por lut fat qe jam shqiptar kjo me krenar me rreh Pulsi Kuq e Zi.Shiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2008, 10:02

Normalisht qe jam krenare qe jam Shqiptare.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 27th February 2008, 12:58

O sa mir me qen Shqiptar Ani sidomos tassh Kosovar.....Shiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th February 2008, 14:38

Natyrisht krenaria jonė ka bazen e forte,por duhet te bejme shume qe shqiptaret te bejne bashkimin kombetar,qe krenaria te behet edhe me e madhe.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 8th March 2008, 20:42

Jam krenar qe jam shqipetar
Eshte nder per mua qe shqiperia me quan nje prej bijeve te saj,dhe kjo nuk eshte turpShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 8th March 2008, 21:06

ndihem ,krenra ene cdo cep te botes qe te jetoj ,sepse e dij qe frymoj shqip
e dije qe kam lindur shqiptare
e dij qe djepi i shqipes me dha uraten ,e dij qe jam ushqye me qumshtin e nenes shqipatre ,e dij qe sa here me perkundi nena ,me kendoj ninullat shqipe .prandaj ndihem krenare dhe kam ven parime ku do te jem te mbes dhe te vdes shqipatre pa lamuare ne te huje ,pa ndryshuar kulturen time .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 8th February 2016, 13:57

Deri ne vdekje.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2016, 14:08

Normalisht qe po Smile
Ku ka me bukur sesa tjesh Shqiptar/eShiko profilin e anėtarit


#19

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi