Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionJam krenar/e qe jam shqipatr/e

more_horiz
Jam krenare qe jam shqiptare dhe me ket mburrem gjitheher, ku do qe jam jo vetem une por edhe femijt e mije jan krenar qe jan shqiptare edhe pse te rritur ne zvicerr kur nuk i lejova te flasin ne shtepi gjuhen e huje por vetem gjuhen shqipe ajo qe te krenaron ajo e cila te bekoj qe ne djep .

descriptionRe: Jam krenar/e qe jam shqipatr/e

more_horiz
Krenar dhe 100% Shqiptar

descriptionRe: Jam krenar/e qe jam shqipatr/e

more_horiz
padyshim krenaria që më mbanë në jetë,është të qenurit shqiptarë.

descriptionRe: Jam krenar/e qe jam shqipatr/e

more_horiz
Po shume shuume shuuume krenar!

descriptionRe: Jam krenar/e qe jam shqipatr/e

more_horiz
Krenaria na mban ne jete por jo rrallë kaloi ne gjendje jo te mire kur ndegjoj se tek ne ndoshin edhe gjera qe nuk na kane hije fare si komb me nje tradite te pasur, megjithekete ndihem krenar qe jam shqiptar!

descriptionRe: Jam krenar/e qe jam shqipatr/e

more_horiz
krenaria qe jem shqiptar,na mbane gjalle

descriptionRe: Jam krenar/e qe jam shqipatr/e

more_horiz
JAM KRENARE QE JAM SHQIPTARE......SDI ME PERSHKRU ME FJAL LUMTURIN DHE I FALEMINDEROJ ZOTIT QE JAM I love you SHQIPETARE ..

THNX GOOD !!!!!!!!!!! cheers

descriptionRe: Jam krenar/e qe jam shqipatr/e

more_horiz
Jam,jam shumë,shumë krenarë,që jam shqiptar.

descriptionRe: Jam krenar/e qe jam shqipatr/e

more_horiz
ndjehem krenare se jam shqiptare ska ma mir se me qen shqiptar se gjith shqptart jan te mrekullushem.

descriptionRe: Jam krenar/e qe jam shqipatr/e

more_horiz
të lumtë adelina,urojmë të jetë ashtu për gjithë shqiptarët

descriptionRe: Jam krenar/e qe jam shqipatr/e

more_horiz
Po edhe mos me pas qen shqipat pa mar parassysh cilit i kishim takue kishim me qen krejt por lut fat qe jam shqiptar kjo me krenar me rreh Pulsi Kuq e Zi.

descriptionRe: Jam krenar/e qe jam shqipatr/e

more_horiz
Normalisht qe jam krenare qe jam Shqiptare.

descriptionRe: Jam krenar/e qe jam shqipatr/e

more_horiz
O sa mir me qen Shqiptar Ani sidomos tassh Kosovar.....

descriptionRe: Jam krenar/e qe jam shqipatr/e

more_horiz
Natyrisht krenaria jonë ka bazen e forte,por duhet te bejme shume qe shqiptaret te bejne bashkimin kombetar,qe krenaria te behet edhe me e madhe.

descriptionRe: Jam krenar/e qe jam shqipatr/e

more_horiz
Jam krenar qe jam shqipetar
Eshte nder per mua qe shqiperia me quan nje prej bijeve te saj,dhe kjo nuk eshte turp

descriptionRe: Jam krenar/e qe jam shqipatr/e

more_horiz
ndihem ,krenra ene cdo cep te botes qe te jetoj ,sepse e dij qe frymoj shqip
e dije qe kam lindur shqiptare
e dij qe djepi i shqipes me dha uraten ,e dij qe jam ushqye me qumshtin e nenes shqipatre ,e dij qe sa here me perkundi nena ,me kendoj ninullat shqipe .prandaj ndihem krenare dhe kam ven parime ku do te jem te mbes dhe te vdes shqipatre pa lamuare ne te huje ,pa ndryshuar kulturen time .

descriptionRe: Jam krenar/e qe jam shqipatr/e

more_horiz
Deri ne vdekje.

descriptionRe: Jam krenar/e qe jam shqipatr/e

more_horiz
Normalisht qe po Smile
Ku ka me bukur sesa tjesh Shqiptar/e

descriptionRe: Jam krenar/e qe jam shqipatr/e

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi