Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionSa ndikon e kaluara?

more_horiz
Si mendoni sa ndikon e kaluara ne te tashmen dhe te ardhmen e nje individi?

descriptionRe: Sa ndikon e kaluara?

more_horiz
Mendoj se ndikon disi sepse na gabimet qe kemi ber ne te kaluaren mesojm per te ardhmen

descriptionRe: Sa ndikon e kaluara?

more_horiz
po na duhen njohurite e marra,njerezit e njohur,kujtimet etj

descriptionRe: Sa ndikon e kaluara?

more_horiz
e kaluara smund te harrohet mendoj ,por njeriu mendon gjithenji per nji te ardhme ,dhe per te sotmen .

descriptionRe: Sa ndikon e kaluara?

more_horiz
kush e harron te kaluaren e perserit ate

descriptionRe: Sa ndikon e kaluara?

more_horiz
@Blediana Nardi shkruajti:
kush e harron te kaluaren e perserit ate
Pikerisht kete them dhe une e kaluara s'harrohet.

descriptionRe: Sa ndikon e kaluara?

more_horiz
NUK BESOJ SE HARROHET Sad

descriptionRe: Sa ndikon e kaluara?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi