Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Cfarė do bėnit pėr njeriun qė dashuroni me gjithė Shpirt?

Share

avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 7th June 2008, 00:56

Cfare do benit ju per te dashuren ose te dashurin qe ti tregonit qe e doni me vertet me gjith shpirt dhe nuk e shikon dot veten pa te? Cila eshte pika maksimume qe ju mund te beni per dike qe e doni vertet?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 8th June 2008, 23:39

per dike qe do doja me vertet do te sakrifikoja gjithcka timen per ta pare te lumtur....
vetem nese lumturia e tij lidhet me timenShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th June 2008, 23:56

besoj se gjithcka...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2014, 10:30

Do Beja nese do me jepte Shancin,por meqe ska sdo bej asgjeShiko profilin e anėtarit


#5

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi