Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionCfarë do bënit për njeriun që dashuroni me gjithë Shpirt?

more_horiz
Cfare do benit ju per te dashuren ose te dashurin qe ti tregonit qe e doni me vertet me gjith shpirt dhe nuk e shikon dot veten pa te? Cila eshte pika maksimume qe ju mund te beni per dike qe e doni vertet?

descriptionRe: Cfarë do bënit për njeriun që dashuroni me gjithë Shpirt?

more_horiz
per dike qe do doja me vertet do te sakrifikoja gjithcka timen per ta pare te lumtur....
vetem nese lumturia e tij lidhet me timen

descriptionRe: Cfarë do bënit për njeriun që dashuroni me gjithë Shpirt?

more_horiz
besoj se gjithcka...

descriptionRe: Cfarë do bënit për njeriun që dashuroni me gjithë Shpirt?

more_horiz
Do Beja nese do me jepte Shancin,por meqe ska sdo bej asgje

descriptionRe: Cfarë do bënit për njeriun që dashuroni me gjithë Shpirt?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi