Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Dashuria eshte......

Share

avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 10th June 2008, 18:51

Cfare eshte dashuria....me nje fjale ose nje shprehje te vockel........Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 10th June 2008, 18:52

lumturiShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 11th June 2008, 19:58

dhimbje kokeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 11th June 2008, 23:53

PAIN SadSadShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 12th June 2008, 18:10

vuajtjeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th June 2008, 01:08

ndjenje...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 19th June 2008, 17:39

pasionShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 20th June 2008, 03:54

ufff shpenzime dhe kufizimeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 20th June 2008, 20:20

ndjenjeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 22nd June 2008, 03:32

dashurija eshte nji djenje ,qwe ashtu siq vjen edhe mund te ikue ,per nji kohe duke shkatue edhe plage .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 27th June 2008, 19:20

Dashuria eshte forca qe i bashkon edhe te pamundshmet dhe i djeg te mundshmetShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th June 2008, 19:44

Dashuria ka nje emer dhe nuk perdor maskaShiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 27th June 2008, 19:50

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:Dashuria ka nje emer dhe nuk perdor maska


Mos u hidhero duhet : Dashuria eshte emer qe sdo maska !Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 29th June 2008, 00:04

nje enderr qe ska zgjimShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2014, 10:27

Thone se dashuria eshte misterioze,magjike,k­omplekse,e veshtire,imazh provokues ne mendime,gezim,e pamatshme,ekstaz e papercaktueshme.Dash­uria eshte durim,eshte miresi.Ajo nuk eshte xhelozi,as krenari.Dashuria eshte.....dashuri.Te­k secili ajo shprehet ne menyra te ndryshme.Eshte e rendesishme te qendrosh ne dashuri,jo te biesh ne te.Dashuria eshte ajo fije qe mban te lidhur dy njerez,e qe con ne besimin,intimitetin dhe ndervaresine e tyre.Dashuri do te thote ti qendrosh prane dikujt qe ka nevoje per dashuri,dhe per dike qe te kujdeset per te.E kunderta e dashurise eshte frike dhe prandaj nuk ka frike ne dashuri.Dashuria e vertete eshte bekim i natyres.Nese do dashuri duhet te dashurosh.Ajo nuk mund te blihet.Ajo eshte force qe sjell unitet dhe harmoni.Shiko profilin e anėtarit


#16

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi