Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionDashuria eshte......

more_horiz
Cfare eshte dashuria....me nje fjale ose nje shprehje te vockel........

descriptionRe: Dashuria eshte......

more_horiz
lumturi

descriptionRe: Dashuria eshte......

more_horiz
dhimbje koke

descriptionRe: Dashuria eshte......

more_horiz
PAIN SadSad

descriptionRe: Dashuria eshte......

more_horiz
vuajtje

descriptionRe: Dashuria eshte......

more_horiz
ndjenje...

descriptionRe: Dashuria eshte......

more_horiz
pasion

descriptionRe: Dashuria eshte......

more_horiz
ufff shpenzime dhe kufizime

descriptionRe: Dashuria eshte......

more_horiz
ndjenje

descriptionRe: Dashuria eshte......

more_horiz
dashurija eshte nji djenje ,qwe ashtu siq vjen edhe mund te ikue ,per nji kohe duke shkatue edhe plage .

descriptionRe: Dashuria eshte......

more_horiz
Dashuria eshte forca qe i bashkon edhe te pamundshmet dhe i djeg te mundshmet

descriptionRe: Dashuria eshte......

more_horiz
Dashuria ka nje emer dhe nuk perdor maska

descriptionRe: Dashuria eshte......

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
Dashuria ka nje emer dhe nuk perdor maskaMos u hidhero duhet : Dashuria eshte emer qe sdo maska !

descriptionRe: Dashuria eshte......

more_horiz
nje enderr qe ska zgjim

descriptionRe: Dashuria eshte......

more_horiz
Thone se dashuria eshte misterioze,magjike,k­omplekse,e veshtire,imazh provokues ne mendime,gezim,e pamatshme,ekstaz e papercaktueshme.Dash­uria eshte durim,eshte miresi.Ajo nuk eshte xhelozi,as krenari.Dashuria eshte.....dashuri.Te­k secili ajo shprehet ne menyra te ndryshme.Eshte e rendesishme te qendrosh ne dashuri,jo te biesh ne te.Dashuria eshte ajo fije qe mban te lidhur dy njerez,e qe con ne besimin,intimitetin dhe ndervaresine e tyre.Dashuri do te thote ti qendrosh prane dikujt qe ka nevoje per dashuri,dhe per dike qe te kujdeset per te.E kunderta e dashurise eshte frike dhe prandaj nuk ka frike ne dashuri.Dashuria e vertete eshte bekim i natyres.Nese do dashuri duhet te dashurosh.Ajo nuk mund te blihet.Ajo eshte force qe sjell unitet dhe harmoni.

descriptionRe: Dashuria eshte......

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi