Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


A i friksoheni Plakjes

Share

descriptionA i friksoheni Plakjes

more_horiz
mendoj eshte nji proces qe njeriu duhet ta kaloj qe nga lendja dhe duhet plakja te jet e mire se ardhur ,keshtu une nuk do te friksohem por do te ndihem mire qe penredija me dhuroj keto vite qe te plakem .

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
nuk i frikesohem plakjes aspak,per mua gjithcka eshte e bukur,edhe pse ka momente ku gjithcka me duket e pa arritcme, por me vone viene superato ,dhe jeta behet akoma me e bukur.

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
Jo aspak

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
proces i trashiguar që edhe po ju frigove të nxë,pleqëria ka bukuritë e veta,do të ishte e frikshme kur presish kohën që nuk mund të lëvizësh dhe mbetesh në kujdesin e dikuj që nuk të përfillë.

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
besoj se pleqerija eshte shum e bukur ,nese ke shendetin deri ne fund ,te frymarrjes ,sidomos kur ke edhe trashegimtare ,qe jeton ti presish niprit dhe mbesat ,une e pres me gezim pleqerin time ,sepse e dije qe eshte edhe ligj i natyres ,qe smund ta ndalesh ,eshte pa bremza .

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
plakjes i frigohem,nese do të më dëmtonte aq sa nuk mund të hyja dhe dilja në këmbët e mija,kjo do të ishte më se trishtim.

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
Jo derisa te me bejne kembet e duart.

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
Bash kam deshir ta shijoj eedhe fazen e pleqriis pse jo ,,,,,

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
Edhe ke për ta shijuar Linux,për këtë mos u merakos

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
pleqerija eshte shum e mire ,kush din ta shijoje .

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
aspak

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
me deshiren time nuk do e pranoja kurrë,por po më ndjek,çti bëj?

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
Kam shume frike nga plakja..po c'te bej..duhet ta kalojme dhe ate faze..

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
une skam frik nga plakja se skam koh me u plake ,dhe sdo te plakem kurr.

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
jo si friksohem aspak plakjes kjo esht nje dukuri natyrore ..

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
lum aj qe mbrrin te plaket se besoj edhe plakja ka ate jeten e vet dhe te mirat e veta .por koha qe ka ardhun plakja duhet te ket te sigurura mire finacen per pleqeri .

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
Pak gjithsesi shprsoj te kem nje pleqeri aktive Smile

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
per tiu friksuar jo se eshte normale qe nje dit do plakemi si gjith te tjeret. po urojm nje pleqeri te rehateshme

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
te lumtë Roben, me nje fjali e ke perfshirë ate qe eshte mese e mire-seardhura dhe me e deshirueshmja!
te njejten e them dhe deshiroj edhe unë

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
une nuk e deshiroj fare,por nuk pyet e shkreta

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi