Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


A i friksoheni Plakjes

Share

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
i frikesohem a nuk i frikesohem s'te pyet ajo...keshtu qe na ngelet te dorezohemi...

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
une nuk do te dorzohem plakjes kurrr dhe se pranoj mbrenda pragut te shpis keshtu ju pranoni ,

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
UN SI FRIKSOHEM PLAKJES ..SKAM PSE ..

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
Une jo
Eshte nje proces fiziologjik qe po te jemi me fat do ta kalojme te gjithe

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
ket prosec une mendoj ta ndal dhe tek une mos te vije plakja keshtu kam diskutuar me te dhe kemi marre vendime.

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
@Anaa shkruajti:
ket prosec une mendoj ta ndal dhe tek une mos te vije plakja keshtu kam diskutuar me te dhe kemi marre vendime.
Anaa a me pranoni dhe mua ne diskutime me ket proces? haha

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
jojo kam marr une bisedat dhe ndalimin e ketij procesi ,keshtu kam ber nji studim se si mos ta pranojm plakjen ,dhe ti ikim kesaj krejt ne rruget e natyres .

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
@Anaa shkruajti:
jojo kam marr une bisedat dhe ndalimin e ketij procesi ,keshtu kam ber nji studim se si mos ta pranojm plakjen ,dhe ti ikim kesaj krejt ne rruget e natyres .
Pra une mbetem jashte marveshjes Anaa?

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
Andi shkruajti:
@Anaa shkruajti:
jojo kam marr une bisedat dhe ndalimin e ketij procesi ,keshtu kam ber nji studim se si mos ta pranojm plakjen ,dhe ti ikim kesaj krejt ne rruget e natyres .
Pra une mbetem jashte marveshjes Anaa?


Nuk ka gale And,ne kemi zemrat qe nuk plaken

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
Aspak

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
Pak po duhet ta kalojme dhe ate faze

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
Jo,me teper i frikohem mosplakjes.....

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
Pak gjithsesi shpresoj te kem nje pleqeri aktiv

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
pak po, se se imagjinoj veten te behem plak

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
jo

descriptionRe: A i friksoheni Plakjes

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi