Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
A i friksoheni Plakjes

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th February 2008, 13:55

i frikesohem a nuk i frikesohem s'te pyet ajo...keshtu qe na ngelet te dorezohemi...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 29th February 2008, 17:57

une nuk do te dorzohem plakjes kurrr dhe se pranoj mbrenda pragut te shpis keshtu ju pranoni ,Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 9th March 2008, 22:36

UN SI FRIKSOHEM PLAKJES ..SKAM PSE ..Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 9th March 2008, 22:38

Une jo
Eshte nje proces fiziologjik qe po te jemi me fat do ta kalojme te gjitheShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 10th March 2008, 02:37

ket prosec une mendoj ta ndal dhe tek une mos te vije plakja keshtu kam diskutuar me te dhe kemi marre vendime.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 10th March 2008, 03:05

@Anaa shkruajti:ket prosec une mendoj ta ndal dhe tek une mos te vije plakja keshtu kam diskutuar me te dhe kemi marre vendime.
Anaa a me pranoni dhe mua ne diskutime me ket proces? hahaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 10th March 2008, 03:08

jojo kam marr une bisedat dhe ndalimin e ketij procesi ,keshtu kam ber nji studim se si mos ta pranojm plakjen ,dhe ti ikim kesaj krejt ne rruget e natyres .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 10th March 2008, 03:24

@Anaa shkruajti:jojo kam marr une bisedat dhe ndalimin e ketij procesi ,keshtu kam ber nji studim se si mos ta pranojm plakjen ,dhe ti ikim kesaj krejt ne rruget e natyres .
Pra une mbetem jashte marveshjes Anaa?Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 10th March 2008, 09:02

Andi shkruajti:
@Anaa shkruajti:jojo kam marr une bisedat dhe ndalimin e ketij procesi ,keshtu kam ber nji studim se si mos ta pranojm plakjen ,dhe ti ikim kesaj krejt ne rruget e natyres .
Pra une mbetem jashte marveshjes Anaa?

Nuk ka gale And,ne kemi zemrat qe nuk plakenShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 27th April 2008, 22:58

AspakShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar

Posted prej 11th February 2016, 13:41

Pak po duhet ta kalojme dhe ate fazeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 11th February 2016, 13:44

Jo,me teper i frikohem mosplakjes.....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 28th February 2016, 22:39

Pak gjithsesi shpresoj te kem nje pleqeri aktivShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2016, 09:44

pak po, se se imagjinoj veten te behem plakShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 2nd March 2016, 13:53

joShiko profilin e anėtarit


#36

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 2 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi