Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Shtypi - Aktualitet »
A eshte gabim te tregohesh gjithmone i sinqerte?

Share

avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 7th August 2008, 22:56

Shume karaktere ekzistojne dhe pervec atyreve jan dhe ata njerez qe i quajm TE DREJTE.
Si mendoni sinqeriteti duhet ne cdo kohe, moment, situate?

Juve cfare mendimi keni?Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th August 2008, 19:36

eshte nje shprehje qe thote...gjella me kripe dhe kripa me karar...

po ashtu edhe sinqeriteti atje ku duhet....se pastaj te bejne per budalla... Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 8th August 2008, 20:40

jo jo gjithmone te sinqerte,e rendesishme eshte te dukemi te tille Shkel syrinShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar
Anėtar

Posted prej 17th November 2008, 18:31

Eshte plotesisht e udhes qe gjithmone te jemi te sinqert.Porse ekzistojne qaste kur edhe duhet te ikim,pra te mos jemi te sinqert,pra ti pershtatemi situateve,edhe pse kjo nuk eshte e mire.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 17th November 2008, 19:44

VLORA shkruajti:eshte nje shprehje qe thote...gjella me kripe dhe kripa me karar...

po ashtu edhe sinqeriteti atje ku duhet....se pastaj te bejne per budalla... Very Happy
ke te drejte vlora PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 18th November 2008, 00:23

po po,sinqeriteti praktikohet vetem me njerezit qe do,dhe tek ata i shoqeruar me taktShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 18th April 2009, 20:38

mendoj cdo here eshte mire te jesh i sinqerteShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 22nd April 2009, 18:03

VLORA shkruajti:eshte nje shprehje qe thote...gjella me kripe dhe kripa me karar...

po ashtu edhe sinqeriteti atje ku duhet....se pastaj te bejne per budalla... Very Happy
fantastikeShiko profilin e anėtarit


#9

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi