Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionA eshte gabim te tregohesh gjithmone i sinqerte?

more_horiz
Shume karaktere ekzistojne dhe pervec atyreve jan dhe ata njerez qe i quajm TE DREJTE.
Si mendoni sinqeriteti duhet ne cdo kohe, moment, situate?

Juve cfare mendimi keni?


Edituar për herë të fundit nga Andi në 10th August 2008, 00:33, edituar 3 herë gjithsej

descriptionRe: A eshte gabim te tregohesh gjithmone i sinqerte?

more_horiz
eshte nje shprehje qe thote...gjella me kripe dhe kripa me karar...

po ashtu edhe sinqeriteti atje ku duhet....se pastaj te bejne per budalla... Very Happy

descriptionRe: A eshte gabim te tregohesh gjithmone i sinqerte?

more_horiz
jo jo gjithmone te sinqerte,e rendesishme eshte te dukemi te tille Shkel syrin

descriptionRe: A eshte gabim te tregohesh gjithmone i sinqerte?

more_horiz
Eshte plotesisht e udhes qe gjithmone te jemi te sinqert.Porse ekzistojne qaste kur edhe duhet te ikim,pra te mos jemi te sinqert,pra ti pershtatemi situateve,edhe pse kjo nuk eshte e mire.

descriptionRe: A eshte gabim te tregohesh gjithmone i sinqerte?

more_horiz
VLORA shkruajti:
eshte nje shprehje qe thote...gjella me kripe dhe kripa me karar...

po ashtu edhe sinqeriteti atje ku duhet....se pastaj te bejne per budalla... Very Happy
ke te drejte vlora Perqesh

descriptionRe: A eshte gabim te tregohesh gjithmone i sinqerte?

more_horiz
po po,sinqeriteti praktikohet vetem me njerezit qe do,dhe tek ata i shoqeruar me takt

descriptionRe: A eshte gabim te tregohesh gjithmone i sinqerte?

more_horiz
mendoj cdo here eshte mire te jesh i sinqerte

descriptionRe: A eshte gabim te tregohesh gjithmone i sinqerte?

more_horiz
VLORA shkruajti:
eshte nje shprehje qe thote...gjella me kripe dhe kripa me karar...

po ashtu edhe sinqeriteti atje ku duhet....se pastaj te bejne per budalla... Very Happy

fantastike

descriptionRe: A eshte gabim te tregohesh gjithmone i sinqerte?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi