Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Flirtimi!

Share

avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 7th August 2008, 22:58

Cfare mendoni per flirtimin?

Flirtoni me persona qe ju pelqejne apo e beni sa per te kaluar kohen?

Nqs nuk ju pelqen kjo, pse jo?Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 8th August 2008, 20:50

tani:
mua sme jepet shume per te flirtuar.
dhe po arrita te bej per vete dike pastaj me del nga qejfi Laughing
flirt te mirefillte---ndoshta vetem ne vere,me te huaj,qe ne dimer mos te me dalin me para,se turperohem EmbarassedShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2014, 10:26

Flirtimi e ka nje kufi sigurisht.Shume njerez jane fliertues e disa te tjere jo ka te beje edhe tipi i njeriut.Mua m plq sepse me duket se nje loje si nje sfide e bkr por kurre nuk e kaloj masen mjaftohem me disa fjale dhe shikime,edhe pse m plq te rrezikoj.Nuk besoj ne flirtime me forum sepse nuk eshte reale,ashtu sic thote mirdita [You must be registered and logged in to see this image.]Flirtimi e ka nje limit,parimet dhe moralet tona(qe jane te ndryshueshme per cdo njeri)Shiko profilin e anėtarit


#4

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi