Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Natyra dhe bukuritė shqiptare »
Korēa

Share

avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 9th August 2008, 11:36
KorcaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 10th August 2008, 02:57Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar
Anėtar

Posted prej 10th August 2008, 14:02

Kalova gjithandej Korēes,dhe pash me syte e mi,vazhdimesin ARBERORE.Jam ndjer krenar me kete qytet.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 3rd September 2008, 13:01

eeeee shume e bukur eshte korca Very HappyShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th September 2008, 18:46

sh te bukur e paskeni korcen...hajt ta gezoni.... Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 20th February 2016, 11:15

*
POPULAR


qyteti i enndrrave parisi i vogel qyteti i serenatave ja ky eshte qytet per te jetuar ...Shiko profilin e anėtarit


#7

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi