Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionKorça

more_horizKorcaEdituar për herë të fundit nga Andi në 8th February 2016, 07:34, edituar 2 herë gjithsej

descriptionRe: Korça

more_horiz

descriptionRe: Korça

more_horiz
Kalova gjithandej Korçes,dhe pash me syte e mi,vazhdimesin ARBERORE.Jam ndjer krenar me kete qytet.

descriptionRe: Korça

more_horiz
eeeee shume e bukur eshte korca Very Happy

descriptionRe: Korça

more_horiz
sh te bukur e paskeni korcen...hajt ta gezoni.... Very Happy

descriptionRe: Korça

more_horiz

qyteti i enndrrave parisi i vogel qyteti i serenatave ja ky eshte qytet per te jetuar ...

descriptionRe: Korça

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi