Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Natyra dhe bukuritė shqiptare »
Saranda

Share

avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 9th August 2008, 11:44

Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 9th August 2008, 17:54

oo na e prishe mendjen qe ti kalojm pushimet ne sarande
e bukur vertet eshte saranda ēdo kush ia ka lakmiShiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi