Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

Share

descriptionMendojKush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
Si mendoni ju te dashur antare , kush duhet ta mbaje kuleten , ne shtepi
-burri apo gruaja ??
-dhe pse ?
-Cilat jane favoret qe ta mbaje burri ??
-dhe cilat jane po ta mbaje gruaja ??
-ose me mire te themi a duhet te kete nje pronar portofoli ??
 Diskutim te mbare !!!

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
Në jetën e sotëme shumëkush paratë për kursim i hudhë në banken e kursimit,kurse për nevojat e përditshme,portofoli u imponohet të dyve,burrit dhe gruas.

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
Portofolin zakonisht e mbajme ne burrat, mirpo kur behet fjale per familjen portofoli duhet te jete ne shtepi dhe ta "eksplorojne" dhe burri dhe gruaja.

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
e njejta pyetje e teme me forumet tjera..

mendimi im eshte se asnjeri sduhet mbajë sepse tani me te gjithe i kemi kartelat bankare dhe rahat jemi me para te gatshme s'po kemi shume kontakt (shkaku i hajnave te gjepave)!

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
@Albini shkruajti:
e njejta pyetje e teme me forumet tjera..

mendimi im eshte se asnjeri sduhet mbajë sepse tani me te gjithe i kemi kartelat bankare dhe rahat jemi me para te gatshme s'po kemi shume kontakt (shkaku i hajnave te gjepave)!
Temat e te gjitha forumeve jane pothuajse te njejta te gjitha , thjesh hapsi i temes duhet te mundohet ta formuloje me fjalet e tije jo ta beje copy paste ate.

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
po,edhe une jam i mendimit tuaj andi,se temat e sajuara ketu po barten prej forumeve tjera,dhe se do ishte mire se paku te u bejme njefar ndryshimi te vogel kur i formulojme!
Me gjithe ate po i pergjigjem pyetjes:

Portofolin sot duhette embajne qe te dy,burri dhe gruaja

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
nuk dije cfare te thom gruja duhet te jet ministri i mbrendshem ,ndersa burri ministri i jashtem ,keshtu qe une jam mesuar ta mbaj vet protofolin ,dhe nuk jam ne gabim,dhe ate nga mosha 17 vjeqare ,keshtu ne ket mes burri apo gruja duhet te shikojn partneret ,kush eshte me ekonomiste ,dhe cili din te bej kalkulimin e finances ,aj duhet te mabj protofolin .

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
Sot burrit dhe gruas i është e imponuar të bajnë portofolin në nevojat epërditshme.

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
Ne tshumtat e rasteve ne shqiperi burrat e mbajne portofolin, po nuk jane te pakta rastet ku ben komand dhe gruaja te portofoli.

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
ate qe me sy e shohim na mendojme se burri eshte ai i cili e mban , por prapa skenes te shumten e rasteve qe une i njoh ketu ne diaspore, femra qendron pas portofolit apo gjendjes ne bankë!

ne ballkan ka mentalitet tjeter ...
por mendoj se te drejten duhet pasur si njeri edhe tjetri.

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
Ai qe ka doren me te shternguar

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
Kam pershtypjen se duhet ta mbaje gruaja, pasi ajo i di me mire se cfare duhet dhe nuk duhet ne shtepi.

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
hahhhhhaahh, s'e ke keq Mary, e kam nje shkodran ketu (tani ), gruaja e tij me thot se nese ai e merr portofolin, s'me vie deri ne ora 4 te mengjesit nga kafeteria, hahahahhha

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
@Albini shkruajti:
hahhhhhaahh, s'e ke keq Mary, e kam nje shkodran ketu (tani ), gruaja e tij me thot se nese ai e merr portofolin, s'me vie deri ne ora 4 te mengjesit nga kafeteria, hahahahhha

Ai nuk eshte per portofol

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
po s'ka faj gruaja e shokut tend, mire e ka..

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
po ia percolla bashkeshortes se tij dhe qe nga ky moment portofoli kaloi me vendim unanim tek Zonja.

pra po ua besojm portofolin grave por me kushte gjithsesi!
hahahahahh

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
@Albini shkruajti:
po ia percolla bashkeshortes se tij dhe qe nga ky moment portofoli kaloi me vendim unanim tek Zonja.

pra po ua besojm portofolin grave por me kushte gjithsesi!
hahahahahh


po ti pse s'thua e paska torturuar gruan ai shoku jot, duhet te diskutohej kjo teme ketu qe te merrte portofolin?? Very Happy Very Happy ...Zonja na ka borxh nje kafe per nderin qe i beme, qe folem ne favor te saj.. Very Happy Very Happy

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
Zakonisht per sa kohe portofoli eshte plot burri se leshon nga dora, sa vjen e boshohet i jep te drejta te kufizuara dhe gruas mbi te.

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
@albx shkruajti:
Zakonisht per sa kohe portofoli eshte plot burri se leshon nga dora, sa vjen e boshohet i jep te drejta te kufizuara dhe gruas mbi te.


ke shume te drejte...

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
Burr e grua mish e thua

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi