Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

Share

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
gruja eshte burr dhe duhet ta mbaj protofolin .

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
haha anaa po te jete gruaja burre i bje ta majne vetem burrat

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
ne kuptimin se sod me mire dijn grat se burrat te udheheqin familjen ,keshtu qe mendoj qe gruja duhet te bej ekonomin e shtepis ,keshtu qe edhe protofoli i takon asaj .

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
Po ke te drejte ishte ne shaka

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
Gruaja amaa duhet te gatuaj mire ne menyre qe burri i saj mos te lakmoj ne restorane,
pastaj ajo let merret me femijet e per financa, burri me punu, ajo me i hargju nuk ban, hahaahahha

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
webatdheu ,nga pervoja dhe nga kontaketet qe kam me gra ,te cilat me te vertet jannena te mira ,i shikoj ne biseda se si udheheqin dhe si shpenzojn ,lekun ,keshtu qe nga tera testimet qe kam pasur del se grujas eshte ajo e cila udheheq me mire familjen ne anen e finaces ,sepse burri eshte me duar lire ne dalje dhe ne kafene ,me shoqeri dhe per momentin nuk mendon se ka nji familje ne shtepi dhe pret dikush ,nga aje flas dhe i shikoj me qindar ikx raste ketu ku jetoj se cfar bejn disa ,shqiptare qe i quej pesticide per familje dhe shoqeri ku ter naten pijn ,dehen dhe ajo ju duket lumturija ,e nuk mendojn per femijet dhe grat e tyre ,keshtu del rezulataive qe gruja duhet te mbaj protofolin .

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
E mbështes thënjen e nardlushnja,burrë e grua-mish përthua

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
PO MIR ESHTE ME PAS SECILI NE WETE,,DHE SKA FJAL ATY!!!!!!!!

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
zatëm më tepër gratë,nga se burrat nuk rrijnë shumë në shtëpi,i fusin hundët kudo,haaahaa.

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
Buri i mban eurot Gruja leket ose tek ne n`maqedoni denaret ha ha edhe Buri edhe gruja

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
hahhahhaah

te lumtë linux, mire e ke thane por une mendoj se grate-femrat kane obligime rreth guzhines, femijeve etj, ne i mbajjme paratë se spo kemi shume obligime tjera, hahhha

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
Albini po me ty jam ne kem kooh edhe per mej shpenzue se Gruaja mir tha Jo fmia Kuzhina e zen me shum me punt e shtepis ha ha po neyse bash pa para nuk ben bre edhe asaj i duhet shembull vjen nje mysafir nuk qellon Burri ne shpi he he he dhe i qon fmin ne shitore per ket i duhen gruas parat me falni ju qika vazja gra qka jeni kendej pari.

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
LinuX,nuk duhet të flisni me rrotulla përgjininë e kundërt,asaj sot i duhet portofoli njësoj si burrit,dhe femrën duhet sot të e qmojmë më shumë.

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
Jam plotesisht dakort me ju Shaban, por ne trojet shqiptare egziston nje mentalitet krejt ndryshe me ate qe duhej te ishte.

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
po,ama ne jemi ata që duhet të i kundërvihemi atij mentaliteti

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
Po secili le te kete portofolin e vet e te mos grinden e mban njeri ose tjetri ose ta mbajne bashke portofolin,jane e njejta shtepi fundja.

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
Angel,mire ke thene.

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
un mendoj se secili nwete me pas portofol me mir esht ..edhe un ashtu kam me vepru per vete ..sdu me qen e mvarur nga askush ...

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
edhe une si elma mendoj qe secili per te kete protofolin e vete, por ne fund te fundit per nje qellim jane te dy..

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
eshte me mire qe protofolin te ndahet me nji barazi per qysem nese punojn te dyte .

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi