Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

Share

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
portofoli eshte personal, burri ka te vetin e gruaja te vetin,

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
roben mire e thua ti ,se besa une mbaj protofolin gjithenji dhe se jap deri ne fund te jetes .keshtu qe se cili te behet i pamvaren per finacen e vete .

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
padyshim qete dy

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
Te dy sigurisht

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
Leket gruaja,portofolin burri Smile

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
Te dy duhet te mbajne portofol..po ate me lek burri Yes

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
te dy nga nje

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
gruaja pasi burrat i bejn leket vec raki e meze Perqesh

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
burrat

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
ne e mbajme portofolin

descriptionMendojRe: Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi