Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Kush Duhet te Mbaje Portofolin gruaja apo burri

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar
Anėtar

Posted prej 28th February 2008, 01:08

portofoli eshte personal, burri ka te vetin e gruaja te vetin,Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 28th February 2008, 01:10

roben mire e thua ti ,se besa une mbaj protofolin gjithenji dhe se jap deri ne fund te jetes .keshtu qe se cili te behet i pamvaren per finacen e vete .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 28th February 2008, 19:50

padyshim qete dyShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 8th February 2016, 13:53

Te dy sigurishtShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 8th February 2016, 14:44

Leket gruaja,portofolin burri SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 8th February 2016, 20:32

Te dy duhet te mbajne portofol..po ate me lek burri YesShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 8th February 2016, 22:51

te dy nga njeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2016, 14:09

gruaja pasi burrat i bejn leket vec raki e meze PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 2nd March 2016, 14:10

burratShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 2nd March 2016, 14:11

ne e mbajme portofolinShiko profilin e anėtarit


#51

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 3 e 3)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi