Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionSi te silleni si nje njeri me fame?

more_horiz
Si te silleni si nje person me fame?

Krijoni nje atmosfere fame dhe misteri rreth vetes duke u hequr sikur jeni me i njohuri i qytetit

-Blini nje pale syze te edha dielli dhe mbajini ne sy gjate gjithe dites,madje edhe naten,edhe kur gjendeni ne mjediset e brendshme te ndertesave.

-Shqiptoni vazhdimisht fjale si keto: “Jo fotografi ju lutem”, “Deshiroj te me lini vetem”, “Kam nevoje per kohe”...

-Perpiquni te jeni gjithmone e veshur mire,madje dhe ne supermarket

-Krijoni nje reth njerezish qe ju ndjek gjithmone pas,duke qendruar ne menyre te dukshme pak hapa pas jush

-Qendroni gjithnje si i/e merzitur,edhe ne momente defrimi

-Porositni ushqime qe nuk i permban menuja dhe kthejeni mbrapsht porosine,edhe kur eshte e shijshme

-Varini buzet shume!

-Praktikoni dhenien e autografeve.Firma duhet te jete pompoze dhe e pakuptueshme

-I kerkoni babait te mbaje kapele shoferi sa here do iu shoqeroj ne qytet me makine

-Nisni te shkruani pjesen e pare te autobiografise tuaj.

descriptionRe: Si te silleni si nje njeri me fame?

more_horiz
Interesante keshillat Smile
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi