Forumi Zeri YT! » Shkencat Ekzakte » Kuriozitete »
Zgjohet pas 10 vitesh nga koma kur degjon kengen e preferuar

Share

avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 27th September 2008, 19:47

Njė gjysh anglez, i cili ka jetuar nė koma pėr 10 vite, u zgjua kur gruaja i vuri kėngėn e preferuar “I can’t get no satisfaction”. Eva Carter thotė pėr “Daily Telegraph” se fillimisht dyshoi kur doktorėt i sugjeruan tė luante muzikė pėr burrin, ndėrsa ai shtrihej pa ndjenja pėr shkak tė anemisė.

Por ajo vendosi ta provonte. Bashkėshorti, Sam, 60-vjeēar falėnderoi Mick Jagger dhe “Rolling Stones”, pasi gjėja e parė qė mban mend pas zgjimit janė tingujt e kitarės. “Nuk mė kujtohet shumė nga koma, por kur dėgjova kėtė kėngė mė erdhi ndėr mend fėmijėria”.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi