Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Humor - Gjeagjeza - Lojra »
Sa tigra jane ne fig. ??

Share

avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 14th October 2008, 21:09

Sa tigra jane ne fig. ??Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 14th October 2008, 22:23

hm 4 ?PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 14th October 2008, 22:24

Me shume dhe ketuShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 14th October 2008, 22:38

8 jan ktu ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 14th October 2008, 22:42

Me shume janeShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 14th October 2008, 22:54

10m dolen ksaj radhe Perqesh me shum sgjej dot Very HappyShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 17th October 2008, 15:34

9 me dalin mua,te tjeret qe shikoni mbase jane gjysma se te plote ska me shume PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 17th October 2008, 17:34

keni bere ndermend te na cmendni
nente mendoj se jane(me rezerva)Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 17th October 2008, 20:53

Jane me shume vrijeni mendjen Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 21st October 2008, 14:28

10jane de Perqesh ska me shumShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 21st October 2008, 20:22

Jane 13 Tigra ja dhe foto Very Happy
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


#12

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi