Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Humor - Gjeagjeza - Lojra »
Sa delfine jane ne fotografi?

Share

avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 14th October 2008, 21:17

Sa delfine jane ne fotografi ?
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 14th October 2008, 22:21

4 jane Very HappyShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 14th October 2008, 22:23

Jo me shume jane shikoje mire fotonShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 14th October 2008, 22:26

hmmm po nuk ka me shume mo Perqesh aq me dalin mua Very HappyShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 14th October 2008, 22:30

Shikoje mireShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 14th October 2008, 22:37

iii gjetaa Very Happy yy sa shum qe qenkan Very HappyShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 17th October 2008, 15:36

Me syte e mi 10 dalinShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 17th October 2008, 17:29

Na qerrove nga syte.
une deri ne 8 numerova dhe nuk jam i sigurteShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 17th October 2008, 20:56

Dhe delfinat ja ca me shume Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 21st October 2008, 14:28

ta them un ta them un ?Very Happy:DShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 21st October 2008, 20:13

Pa he thuaje Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 21st October 2008, 23:09

meqe nga ajo tema tjeter me tigra ishin 13 => edhe ktu 13 duhet tjen Very Happy:PShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 21st October 2008, 23:11

Gjithsej jane 11 delfina SmileShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 21st October 2008, 23:19

haha po Perqesh nr mir Very HappyShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th March 2016, 08:25

mua mdolen 6 PerqeshShiko profilin e anėtarit


#16

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi