Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionSa delfine jane ne fotografi?

more_horiz
Sa delfine jane ne fotografi ?


descriptionRe: Sa delfine jane ne fotografi?

more_horiz
4 jane Very Happy

descriptionRe: Sa delfine jane ne fotografi?

more_horiz
Jo me shume jane shikoje mire foton

descriptionRe: Sa delfine jane ne fotografi?

more_horiz
hmmm po nuk ka me shume mo Perqesh aq me dalin mua Very Happy

descriptionRe: Sa delfine jane ne fotografi?

more_horiz
Shikoje mire

descriptionRe: Sa delfine jane ne fotografi?

more_horiz
iii gjetaa Very Happy yy sa shum qe qenkan Very Happy

descriptionRe: Sa delfine jane ne fotografi?

more_horiz
Me syte e mi 10 dalin

descriptionRe: Sa delfine jane ne fotografi?

more_horiz
Na qerrove nga syte.
une deri ne 8 numerova dhe nuk jam i sigurte

descriptionRe: Sa delfine jane ne fotografi?

more_horiz
Dhe delfinat ja ca me shume Very Happy

descriptionRe: Sa delfine jane ne fotografi?

more_horiz
ta them un ta them un ?Very Happy:D

descriptionRe: Sa delfine jane ne fotografi?

more_horiz
Pa he thuaje Very Happy

descriptionRe: Sa delfine jane ne fotografi?

more_horiz
meqe nga ajo tema tjeter me tigra ishin 13 => edhe ktu 13 duhet tjen Very Happy:P

descriptionRe: Sa delfine jane ne fotografi?

more_horiz
Gjithsej jane 11 delfina Smile

descriptionRe: Sa delfine jane ne fotografi?

more_horiz
haha po Perqesh nr mir Very Happy

descriptionRe: Sa delfine jane ne fotografi?

more_horiz
mua mdolen 6 Perqesh

descriptionRe: Sa delfine jane ne fotografi?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi