Forumi Zeri YT! » Art, Kulturė dhe Tradita » Trevat shqiptare »
Sofra Kuksiane

Share

avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 25th October 2008, 20:39

Jam Flamuri dhe ju ftoj ne sofren Kuksiane.Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi