Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Sport »
Barcelona shkatėrron Real Murcian - 4:0

Share

avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 13th January 2008, 10:43


Thierry Henry ka pasur njė paraqitje impozante nė fitoren qė ka shėnuar ekipi i tij, Barcelona, kundėr Real Murcias, me rezultat 4:0. Henry nuk ka shėnuar asnjė gol, mirėpo ka kurdisur 3 prej tyre.

Golat pėr Barcelonėn i shėnuan, nga njė Eidur Gudjohnsen (’27) e Bojan Krkic (’52) dhe dy gola Samuel Eto'o (’77, ’87).

Frank Rijkaard e filloi ndeshjen me njė ekip mė ndryshe, ku ishin tė pėrfshirė Eidur Gudjohnsen, Lilian Thuram, Sylvinho, Gianluca Zambrotta, Bojan Krkic dhe Thierry Henry – megjithatė kjo taktikė e tij doli tė ishte e dobishme.Shiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi