Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionNora Istrefi

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ajo është një femër tejet seksi dhe e pëlqyer me performancat e saj në Kosovë, Shqipëri dhe kudo ku ka shqiptarë. Nora Istrefi është padyshim një nga ato këngëtare shumë të këndshme për t’u dëgjuar dhe akoma më interesante për t’u parë.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kjo ka qenë arsyeja që ajo, por edhe shumë kolege të saj kanë ditur të mbajnë të mbërthyer fansat e tyre me befasi, të cilat jo gjithmonë kanë të bëjnë me karrierën e tyre.

“Panorama” ka botuar dy fotografi të Norës ku ajo paraqitet më një pamje shumë ndryshe

descriptionRe: Nora Istrefi

more_horiz
You Can Listen and Buy Nora and Robert Songs on:

Nora Istrefi

[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]

Robert Berisha

[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

descriptionRe: Nora Istrefi

more_horiz
The audio quality of these songs are absolutely terrible! Anyone today can convert from videos, especially YouTube, and have such bad quality. This is not even CD quality!

Cilësia e këngëve është absolutisht dobët dhe besoj që askush nuk ka dëshirë ti blejë dhe ti shkarkojë. Prisja që të ishte cilësia prej CD. Çdo kush mund ti konvertojë videot nga YouTube-i ashtu siç bëni ju.

descriptionRe: Nora Istrefi

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi