Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

pollA u shiten ndeshjet e Kombetares?

Po
7
78%
Jo
1
11%
Se di
1
11%
Totali i votave:
9

descriptionA u shiten ndeshjet e kombetares?

more_horiz
Sondazhi aktual

A u shiten ndeshjet e kombetares?

descriptionRe: A u shiten ndeshjet e kombetares?

more_horiz
Jo ia futa une Very Happy:D:D

descriptionRe: A u shiten ndeshjet e kombetares?

more_horiz
Rendesi ka qe ja ...votove

descriptionRe: A u shiten ndeshjet e kombetares?

more_horiz
hahahahahaha eeeee Perqesh tani iku ajo skthehet mbrapsht Perqesh

descriptionRe: A u shiten ndeshjet e kombetares?

more_horiz
Une e hodha fleten(voten) te bardhe

descriptionRe: A u shiten ndeshjet e kombetares?

more_horiz
hidhe me ngjyre se e bardha sduket ne fushe te bardhe Perqesh

descriptionRe: A u shiten ndeshjet e kombetares?

more_horiz
po ia fusje me bingo me si puna ime Very Happy

descriptionRe: A u shiten ndeshjet e kombetares?

more_horiz
Ndeshjet e fundit me Bjellorusine dhe Rumanine PO.

descriptionRe: A u shiten ndeshjet e kombetares?

more_horiz
ka shum here qe ndeshjet ne kombetare shiten dhe cdo lloj sporti ndodhe kjo kan ata nji arsyje qe i bejn keto sod dihet loja eshte trikis dhe mikx

descriptionRe: A u shiten ndeshjet e kombetares?

more_horiz
Ish tranjeri i kombetares Baric ka akuzuar disa lojtare te kombetares per shitje te ndeshjeve

descriptionRe: A u shiten ndeshjet e kombetares?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi