Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Sport »
A u shiten ndeshjet e kombetares?

Share

Totali i votave : 9

avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 25th December 2007, 17:55

Sondazhi aktual

A u shiten ndeshjet e kombetares?Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th December 2007, 00:35

Jo ia futa une Very Happy:D:DShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 29th December 2007, 00:53

Rendesi ka qe ja ...votoveShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th December 2007, 00:56

hahahahahaha eeeee Perqesh tani iku ajo skthehet mbrapsht PerqeshShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 29th December 2007, 22:54

Une e hodha fleten(voten) te bardheShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 30th December 2007, 00:06

hidhe me ngjyre se e bardha sduket ne fushe te bardhe PerqeshShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 31st December 2007, 00:17

po ia fusje me bingo me si puna ime Very HappyShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 16th January 2008, 17:06

Ndeshjet e fundit me Bjellorusine dhe Rumanine PO.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 16th January 2008, 20:41

ka shum here qe ndeshjet ne kombetare shiten dhe cdo lloj sporti ndodhe kjo kan ata nji arsyje qe i bejn keto sod dihet loja eshte trikis dhe mikxShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 11th February 2008, 17:26

Ish tranjeri i kombetares Baric ka akuzuar disa lojtare te kombetares per shitje te ndeshjeveShiko profilin e anėtarit


#11

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi