Forumi Zeri YT! » Shkencat Ekzakte » Kuriozitete »
Roma Antike mund te shikohet nga Google Earth

Share

avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 20th November 2008, 01:40

Ne google Earth, tani keni mundesine te shikoni dhe qytetin e Romes Antike.

Ja disa pamje kur Koloseo ishte akoma i plote!
Per te shfaqur gjithēka permendem siper ju duhet te keni Google EardhShiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi