Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionFemrat Shqiptare moderne apo????

more_horiz
Si vishen femrat shqiptare?

descriptionRe: Femrat Shqiptare moderne apo????

more_horiz
Si te duken me bukur Yes

descriptionRe: Femrat Shqiptare moderne apo????

more_horiz
mendoj se kohet e fundit jav kalojn vajzave evropjane vajzat shqiptare ,qe mendojn te duken sa me moderne ,dhe kan fillue ky modernitet sikur i ka cmendur komplet .

descriptionRe: Femrat Shqiptare moderne apo????

more_horiz
@Uinona™️ shkruajti:
Si vishen femrat shqiptare?

Ne pergjithsi vishen bukur, Very Happy  vetem se ato qe duhet ti veshin ne darke i veshin gjate dites dhe anasjelltas Very Happy

Edituar për herë të fundit nga Admin në 18th August 2017, 14:18, edituar 1 herë gjithsej

descriptionRe: Femrat Shqiptare moderne apo????

more_horiz
Andi shkruajti:

Ne pergjithsi vishen bukur, Very Happy vetem se ato qe duhet ti veshin ne darke i veshin gjate dites dhe anasjelltas

Shume e sakte

descriptionRe: Femrat Shqiptare moderne apo????

more_horiz
iiiiiiiiiiiiiii si e mbajn vajzat shqipare veten se mbajn kto te huajat ku krahesohen tonat me kto..........tek ne tualeti veshja esht gjeja e pare po knej i veshin te firmes po kot nuk te kenaqin as syrin..............

descriptionRe: Femrat Shqiptare moderne apo????

more_horiz
firmatooo Yes

descriptionRe: Femrat Shqiptare moderne apo????

more_horiz
Paaak shfrenuese me duket tek shumica e femrave......

descriptionRe: Femrat Shqiptare moderne apo????

more_horiz
moderne jashte mode

descriptionRe: Femrat Shqiptare moderne apo????

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi