Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Humor - Gjeagjeza - Lojra »
Horror

Share

avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 13th January 2008, 11:05

I kisha vetėm pesė vjet, mbeta nė shtėpi veq vet
shikoja nė televizor njė film horror
gjithmonė mė kanė pėlqyer filmat me drakulla
sidomos kur njerėzit i gjuan nga kulla
dhe ia ngula sytė
duke pritur kush kėnd po e mbytė
Por nuk ish kanė fija me myte fare
se pashė diēka qe mė erdhė marre
I pashė dy tė ri cullak
njani bėrtitke shumė, e tjetri ma pak
E u bana shumė merak
Pse nuk po shohė gjak
Ma vone e verėjta se ish kanė njė djalė e njė ēikė
Ky dojke me nxane e ajo me ike
Ajo lėshonte zėra tė pa artikuluara
Mua nga frika mė rroki shurra
Dhe ma vone ky djali i hypi permbi
Thash he more zot ēfarė drakulle i ri
Ēika ja ka nise ma fort me bėrtite
Sa qė ment prej kreje ke tu mi qitė
E pashe se ajo mbajke diēka n'dorė
Mu duk si njė kungj, as i trashė ,as i hollė
Mendova se atė kungjin qė po e mbanė ajo femėr
Ėshtė me ia ngulė drakullės n'zemėr
Ashtu bre ēike mbaje kungjin mbajė
Se e paske gjetė fort t'gate e me maje
E shtrengonte fort, se lėshonte dotė
E puthte shumė dhe qante me lotė
Thashė me siguri e ka nga gėzimi
Dhe drakullės ethet n'bark ja shtini
Por u ēudita pa masė
Kur e pashė se drakulla kungjin po ja rrasė
Fillova tė trembem, dhe te qajė
Pse me ja fut kungjin ēikes pa faj
Thashe kuku ēka na qenka ky drakulla i ri
Po don edhe n'qafė gjakun me ja pi
Nė ate ēast erdhi vėllau im
Unė isha duke qarė dhe plot pikllim
Vėllau mė tha ēka ke o hajvan
Pse po qanė
Qysh bre ēka kom a s'po tė shohin sytė,
Apo e sheh se drakulla po don ēiken me myt
E ka njė kungj tė madhė pėr ibret
Se di ku e ka ble se di ku e ka gjet
Qe njė sahat po don me plasė
Herė po ja nxjerr herė po ja rrasė
Sa herė po ja shtinė po m'doket pe mbyte
Nuk ka mujt ēika kurr ma me i qel sytė
Herėn tjetėr du me shiku
Veq filma me drakullėn e vjetėr.Shiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi