Forumi Zeri YT! » Art, Kulturė dhe Tradita » Arti pamor » Albumi Fotografik »
Foto Nostalgjike Nder Vite

Share

Shko tek faqja : 1, 2  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 28th December 2008, 13:05

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


avatar

Posted prej 26th March 2015, 01:02

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 25th January 2016, 20:32

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 25th January 2016, 21:15

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 28th January 2016, 20:24

Shkodra

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 2nd February 2016, 00:14

Berati

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 2nd February 2016, 00:18

Tirane-Rruga Durrsit dhe Mine Peza Pasticeri Flora

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 2nd February 2016, 15:36

*
POPULAR

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mitrovica veriore, Kosovė.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 6th February 2016, 00:14

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 7th February 2016, 23:19

Qendra e Tiranes dikur

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th March 2016, 20:04

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 9th March 2016, 17:54

Tirane

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 9th March 2016, 19:10

[You must be registered and logged in to see this image.]
diku ne lagjen timeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 10th March 2016, 13:07

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 10th March 2016, 13:08

Korce gara me makina viti 1927

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 17th March 2016, 22:48

[You must be registered and logged in to see this image.]

Durres-Foto Viti 1990.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 17th March 2016, 22:51

[You must be registered and logged in to see this image.]

Njė operator telegrafi nė jug tė Shqipėrisė (Ersekė, 1920).Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 17th March 2016, 22:53

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nё rrugёt e Shqipёrisё. Foto J.Hanzellka dhe M.Zikmund. Viti 1959.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 17th March 2016, 22:58

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tiranё. Manifestimi i 1 Majit. Viti 1952.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 18th March 2016, 08:39

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi